Povezane vesti

Zauvek ću biti protiv toga! Novak stigao do finala pa pričao o politici - Imamo pravilo u tenisu koje su oni prekršili!

Zauvek ću biti protiv toga! Novak stigao do finala pa pričao o politici - Imamo pravilo u tenisu koje su oni prekršili!

Mondo 23.04.2022
Novak Đoković će u nedelju igrati u finalu Serbia opena protiv Andreja Rubljova, a osim o polufinalnom meču i očekivanjima pred finale, osvrnuo se i na aktuelnu temu zabrane ruskim teniserima da se takmiče na Vimbldonu. Novak Đoković će u nedelju… »
FOTO Neočekivan susret: Đoković pričao sa jednim od najboljih golmana na svetu

FOTO Neočekivan susret: Đoković pričao sa jednim od najboljih golmana na svetu

Nova 23.04.2022
Susret dvojice vrhunskih sportista i prijateljski razgovor Jan Oblak, golman Atletiko Madrida i jedan od najboljih čuvara mreže na svetu, bio je na tribinama TC „Novak“ gde je posmatrao meč Novaka Đokovića i Karena Hačanova u polufinalu Serbia… »
Rubljov protiv Djokovića u finalu Srbija opena

Rubljov protiv Djokovića u finalu Srbija opena

Radio sto plus 23.04.2022
Osmi teniser sveta Rubljov pobedio je posle 63 minuta. On je četiri puta oduzeo servis Fonjiniju, koji nije uspeo da napravi nijedan brejk. Rubljov će u nedelju od 14 časova u finalu igrati protiv domaćeg tenisera Novaka Djokovića koji je ranije… »
„Bio sam žrtva rata kao i svaki Srbin, znam kako te gleda svet kad si izopšten“

„Bio sam žrtva rata kao i svaki Srbin, znam kako te gleda svet kad si izopšten“

Nova 23.04.2022
Još jednom se najbolji teniser sveta našao u finalu i bio je raspoložen nakon susreta. Novak Đoković savladao je Karena Hačanova sa 4:6, 6:1, 6:2 i plasirao se u finale Serbia Opena. Analizirao je tri meča koje je igrao do sada. "Sva tri meča su… »
Teraju nas da biramo između karijere i naše Rusije! Hačanov oduševljen Novakom i Beogradom: Kao da je pritisnuo dugme...

Teraju nas da biramo između karijere i naše Rusije! Hačanov oduševljen Novakom i Beogradom: Kao da je pritisnuo dugme...

Mondo 23.04.2022
Karen Hačanov komentarisao je poraz protiv Novaka Đokovića na Serbia openu, a osvrnuo se i na poslednju odluku Vimbldona da zabrani Ruse. Karen Hačanov komentarisao je poraz protiv Novaka Đokovića na Serbia openu, a osvrnuo se i na poslednju odluku… »

Vesti dana »