Povezane vesti

Aleks dovela Dejana do suza! Dragojević van sebe zbog nje, ubeđen da se Nikolićeva igra sa njegovim osećanjima! (video)

Aleks dovela Dejana do suza! Dragojević van sebe zbog nje, ubeđen da se Nikolićeva igra sa njegovim osećanjima! (video)

Kurir 24.04.2022
Aleksandra Nikolić i Dejan Dragojević imali su žestoku raspravu u garderoberu, zbog čega se on čak i rasplakao, dok je ona na sve načine pokušavala da ga poljubi. - Dovodiš me do ludila, teško mi je da te ne poljubim, teško mi je - ludeo je… »
Dejan lomi sve što stigne, povređuje sebe! Drama u rijalitiju - sve zbog šokantnog poteza Aleksandre: "Opet mi se isto…

Dejan lomi sve što stigne, povređuje sebe! Drama u rijalitiju - sve zbog šokantnog poteza Aleksandre: "Opet mi se isto…

Blic 23.04.2022
Dejan Dragojević je napravio pometnju u "Zadruzi", jer ga je ostavila Aleksandra Nikolić, a ova scena mnoge je podsetila na haos koji je pravio nakon što ga je još uvek zakonita žena Dalila Dragojević prevarila sa Filipom Carem. Tako je Dejan… »
"Ti si najgori čovek kog sam upoznala": Aleks zabranila Dejanu da joj se obraća - preti da će mu zagorčati život (video)

"Ti si najgori čovek kog sam upoznala": Aleks zabranila Dejanu da joj se obraća - preti da će mu zagorčati život (video)

Blic 23.04.2022
Aleksandra Nikolić i Dejan Dragojević ušli su u brutalan sukob i to zbog njegove bivše supruge. Ona ga je napala pred svima i urlala u dvorištu, dok je svađa potrajala. - Ti si ta koja je nasmorenija i na prošlom rođendanu si bila takva. Pitam te… »

Vesti dana »