Povezane vesti

Matić navijačima Arsenala: Imam tri trofeja, vi nijedan

Matić navijačima Arsenala: Imam tri trofeja, vi nijedan

Sport klub 24.04.2022
Arsenal je u derbiju 34. kola Premijer lige slavio protiv Mančester junajteda (3:1), a zanimljiv “duel” imali su Srbin u dresu gostujućeg tima Nemanja Matić i pristalice Tobdžija. Mančester junajted je nastavio da posrće, tim sa Old Traforda… »
Matić odgovorio na prozivke navijača Arsenala: “Ja imam tri titule, vi nijednu” (VIDEO)

Matić odgovorio na prozivke navijača Arsenala: “Ja imam tri titule, vi nijednu” (VIDEO)

Vesti online 24.04.2022
Mančester junajted je doživeo još jedan poraz u Premijer ligi, ovoga puta od Arsenala rezultatom 3:1, a meč je obeležilo i “peckanje” Nemanje Matića i navijača “tobdžija”. Navijači domaćeg tima su verovatno prozivali Matića zbog… »
Morinjo ga dobro naučio: Navijači provocirali Matića, on ih ovako spustio na zemlju (video)

Morinjo ga dobro naučio: Navijači provocirali Matića, on ih ovako spustio na zemlju (video)

Večernje novosti 24.04.2022
MANČESTER junajted je poražen od Arsenala 3:1, što je veliki šamar, posebno nakon još ubedljivijeg poraza pre nekoliko dana od Liverpula (4:0). FOTO: printskrin/Tviter/MUFC_redarmy99 Srpski fudbaler Nemanja Matić bio je starter u Londonu, asistirao… »
Navijači Arsenala provocirali Matića, a on ih je dirnuo u najbolniju tačku!

Navijači Arsenala provocirali Matića, a on ih je dirnuo u najbolniju tačku!

Sportske.net 24.04.2022
Mančester junajted prolazi kroz veoma težak period, u samo četiri-pet dana tim sa Old Traforda doživeo je teške poraze od velikih rivala, najpre Liverpula 4:0, a onda juče i od Arsenala (3:1). Nemanja Matić je bio starter u jučerašnjoj utakmici… »
‘Ja tri titule, vi nula’: Matić spustio na zemlju navijače koji su ga prozivali! (video)

‘Ja tri titule, vi nula’: Matić spustio na zemlju navijače koji su ga prozivali! (video)

Hot sport 24.04.2022
Nikad se nemoj ‘kačiti’ sa Srbinom! Srpski internacionalac Nemanja Matić juče je odigrao jako dobar meč, uprkos činjenici da je njegov tim poražen. On je upisao asistenciju za Kristijana Ronalda, a uspeo je da iznudi i penal, koji je potom Bruno… »
VIDEO Navijači vređali Matića, odgovorio im brutalno: Provokaciju nije oćutao

VIDEO Navijači vređali Matića, odgovorio im brutalno: Provokaciju nije oćutao

Nova 24.04.2022
"Crveni đavoli" se nalaze u ozbiljnom problemu, a igrači su počeli da se svađaju sa navijačima. Promovisao je Mančester junajted novog menadžera Erika ten Haga, ali će on imati pakleno težak zadatak. Ekipa je potpuno utučena zbog smrti deteta… »
Haos! Navijači vređali Matića, a on im pokazao tri prsta: Pogledajte provokaciju na koju Srbin nije ćutao! (video)

Haos! Navijači vređali Matića, a on im pokazao tri prsta: Pogledajte provokaciju na koju Srbin nije ćutao! (video)

Mondo 24.04.2022
Nemanju Matića vređali su navijači Arsenala, a on im je odgovorio na sjajan način. Nemanju Matića vređali su navijači Arsenala, a on im je odgovorio na sjajan način. Mančester junajted je u katastrofalnoj formi, a ni atmosfera oko kluba nije… »

Vesti dana »