Povezane vesti

Fjuri: Najbolji sam teškaš u istoriji

Fjuri: Najbolji sam teškaš u istoriji

Sport klub 24.04.2022
Tajson Fjuri je na spektakularan način, nokautom u šestoj rundi, savladao Dilijana Vajta i odbranio titulu prvaka sveta u superteškoj kategoriji u WBC verziji. Kralj cigana je posle meča na Vembliju pred 94 hiljade navijača bio prilično euforičan… »
Put pun tragedija: Žena izvukla Fjurija iz pakla droge, sprečila ga da se ubije

Put pun tragedija: Žena izvukla Fjurija iz pakla droge, sprečila ga da se ubije

Nova 24.04.2022
Samoprozvani "Kralj Cigana" odlučio je da je dosta. Vreme je da ode u penziju kao retko ko u istoriji. Na vrhuncu slave, nakon što je nokautirao Dilijan Vajta, Tajson Fjuri je odlučio da mu je dosta boksa. Tačnije odlučio je da ispuni obećanje koje… »
VIDEO: Tajson Fjuri uz nokaut odbranio titulu

VIDEO: Tajson Fjuri uz nokaut odbranio titulu

Radio 021 24.04.2022
Tajson Fjuri odbranio je titulu svetskog bokserskog prvaka u teškoj kategoriji nakon što je u šestoj rundi meča pred 100.000 ljudi na Vembliju savladao sunarodnika Dilijana Vajta. U borbi s malo udaraca presudan je bio desni aperkat nakon kojeg je… »
Fjuri najavio kraj Moram biti čovek od reči, mislim da je to to

Fjuri najavio kraj Moram biti čovek od reči, mislim da je to to

Alo 24.04.2022
Britanski bokser Tajson Fjuri najavio je da bi mogao da se povuče posle pobede nad Dilijanom Vajtom, kojom je odbranio WBC pojas. -Možda je ovo poslednji put da pada zavesa posle Kralja Cigana. Mnogo sam vremena proveo van kuće, dugo me nema. Ispunio… »
Fjuri nokautirao rivala, pa otišao u penziju: Moram da budem čovek od reči

Fjuri nokautirao rivala, pa otišao u penziju: Moram da budem čovek od reči

Nova 24.04.2022
Bokserski svet je nakon spektakl ostao bez velike legende. Tajson Fjuri potvrdio je da je spreman da ode u penziju nakon što je uradio sve ono što je planirao. Odlazi u penziju nakon što je u šestoj rundi meča na „Vembliju“ aperkatom nokautirao… »
Jednostavno najbolji! Naklon za "Kralja Cigana", nokautom odšetao u legendu!

Jednostavno najbolji! Naklon za "Kralja Cigana", nokautom odšetao u legendu!

Sportske.net 24.04.2022
Nije bilo nade za Dilijana Vajta, "Kralj Cigana" je što reče Lenoks Luis, jedini protivnik sam sebi. Tajson Fjuri je nokautom u šestoj rundi zadržao WBC pojas, dominirao od početka do kraja i pokazao da je najbolji bokser današnjice u "Kraljevskoj… »
VIDEO Fjuri brutalnim nokautom odbranio titulu i poslao najtužniju poruku

VIDEO Fjuri brutalnim nokautom odbranio titulu i poslao najtužniju poruku

Nova 24.04.2022
Britanski bokser Tajson Fjuri odbranio je titulu prvaka sveta u WBC kategoriji i to sjajnim nokautom. Dilijan Vajt nije mogao da se suprotstavi „Kralju cigana“ koji je u šestoj rundi tehničkim nokautom iz aperkata završio posao. Čak 94.000… »

Vesti dana »