Povezane vesti

Vučić čestitao Uskrs, čestitke stižu i od svetskih zvaničnika

Vučić čestitao Uskrs, čestitke stižu i od svetskih zvaničnika

Euronews 24.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Uskrs pravoslavnim vernicima, a čestitke su uputili i drugi političari i zvaničnici. "Želim da Vaskrs bude najsnažniji podsticaj da, odlučno gledajući unapred, nastavimo da unapređujemo našu… »
Kako su nam političari čestitali Uskrs: Vlast brža, opozicija kreativnija

Kako su nam političari čestitali Uskrs: Vlast brža, opozicija kreativnija

Nova 24.04.2022
Najveći hrišćanski praznik, građanima Srbije danas su čestitali i političari. Među prvima predsednik republike Aleksandar Vučić i ministarka Zorana Mihajlović, a zatim i predstavnici opozicije. Neki su se držali standardnih želja kao što su… »
Vaistinu vaskrse, predsedniče! Stotine komentara na snimak kojim se Vučić oglasio na svom Instagramu (video)

Vaistinu vaskrse, predsedniče! Stotine komentara na snimak kojim se Vučić oglasio na svom Instagramu (video)

Kurir 24.04.2022
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se danas snimkom i na svom ličnom Instagram nalogu avučić. On je posle jutrošnje vaskršnje čestitike na zvaničnom Instagram nalogu Budućnost Srbije, objavio i dirljiv snimak srpskih svetinja… »
Mihajlović: Vaskrs da nas okupi u savladavanju izazova

Mihajlović: Vaskrs da nas okupi u savladavanju izazova

Nova 24.04.2022
Potpredsednica Vlade Srbije i ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović čestitala je je patrijarhu Porfiriju, sveštenstvu, monaštvu, vernicima SPC i svim građankama i građanima Srbije koji slave Vaskrs po julijanskom kalendaru najveći… »
Vučić čestitao Uskrs: Uveren sam da ćemo kao i do sada pokazati mudrost

Vučić čestitao Uskrs: Uveren sam da ćemo kao i do sada pokazati mudrost

Nova 24.04.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram nalogu vernicima je čestitao Uskrs. „Želim da Vaskrs bude najsnažniji podsticaj da, odlučno gledajući unapred, nastavimo da unapređujemo našu Republiku Srbiju“, napisao je Vučić na… »
Predsednik Srbije čestitao Uskrs

Predsednik Srbije čestitao Uskrs

Telegraf 24.04.2022
Želim da Vaskrs bude najsnažniji podsticaj da, odlučno gledajući unapred, nastavimo da unapređujemo našu Republiku Srbiju, napisao je Vučić. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je građanima najradosniji hrišćanski praznik Vaskrs. -… »
Vučić čestitao Uskrs: "Uveren sam da ćemo novim iskrama bratoljublja snažiti mir, toleranciju i prosperitet srpskog…

Vučić čestitao Uskrs: "Uveren sam da ćemo novim iskrama bratoljublja snažiti mir, toleranciju i prosperitet srpskog…

Srbija danas 24.04.2022
Želim da Vaskrs bude najsnažniji podsticaj da, odlučno gledajući unapred, nastavimo da unapređujemo našu Republiku Srbiju, rekao je predsednik Srbije. Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić na svom Instagram nalogu vernicima je čestitao… »

Vesti dana »