Povezane vesti

Usred afere s voditeljkom slagalice i rata s jeremićkom Uroš Ćertić zaprosio Rijaldu zato što je muslimanka a farba jaja…

Usred afere s voditeljkom slagalice i rata s jeremićkom Uroš Ćertić zaprosio Rijaldu zato što je muslimanka a farba jaja…

Kurir 24.04.2022
Kaskader Uroš Ćertić, usred skandala zbog ljubavne afere sa voditeljkom Marijom Veljković i pravog rata koji vodi sa Jovanom Jeremić, na Instagram profilu obratio se pevačici i bivšom zadrugarki Rijaldi Karahasanović jer je na Veliki petak farbala… »
Žustre prozivke uputio voditeljki, a sada se obratio Rialdi! Farbala jaja iako je muslimanka, Uroš Ćertić reagovao! Foto

Žustre prozivke uputio voditeljki, a sada se obratio Rialdi! Farbala jaja iako je muslimanka, Uroš Ćertić reagovao! Foto

Mondo 24.04.2022
Uroš Ćertić obratio se Rialdi Karahasanović. Uroš Ćertić obratio se Rialdi Karahasanović. Nakon što je uputio žustre uvrede Jovani Jeremić, koja mu je istom merom odgovorila, Uroš Ćertić imao je posebnu poruku za pevačicu Rialdu… »
Muslimanka sam i farbam jaja na Uskrs: Pevačica odbrusila „nacionalistima“

Muslimanka sam i farbam jaja na Uskrs: Pevačica odbrusila „nacionalistima“

Nova 24.04.2022
Nakon što je pokazala svog novog dečka, Rialda Karahasanović pokrenula je novu lavinu komentara kada se na mrežama "obračunala" sa onima koji su je kritikovali zbog toga što je, uprkos tome što je muslimanske veroispovesti, na Veliki petak farbala… »
Muslimanka sam i farbam jaja za vaskrs! Pevačica pobesnela zbog komentara na mrežama - oglasila se i odbrusila svima!

Muslimanka sam i farbam jaja za vaskrs! Pevačica pobesnela zbog komentara na mrežama - oglasila se i odbrusila svima!

Mondo 24.04.2022
Rialda Karahasanović odgovorila na prozivke zbog farbanja jaja. Rialda Karahasanović odgovorila na prozivke zbog farbanja jaja. Nakon što je pokazala svog novog dečka, Rialda Karahasanović pokrenula je novu lavinu komentara kada se na mrežama… »

Vesti dana »