Povezane vesti

Leonardo: Sa mnom teško, bez mene nemoguće

Leonardo: Sa mnom teško, bez mene nemoguće

Sport klub 24.04.2022
Leonardo, sportski direktor Pari Sen Žermena, je i pored osvojene titule šampiona Francuske na žestokom udaru javnosti. Brazilac je po mnogima glavni krivac zašto tim iz Pariza sastavljen od velikih zvezda još uvek nije osvojio Ligu šampiona… »
Poketino osvojio prvu titulu i napušta PSŽ, zamena se sama nameće!

Poketino osvojio prvu titulu i napušta PSŽ, zamena se sama nameće!

Sportske.net 24.04.2022
Trener fudbalera Pari Sen Žermena Maurisio Poketino napustiće taj klub u bliskoj budućnosti. Nakon što je osvojio svoju prvu šampionsku titulu u karijeri, Maurisio Poketino pošto poto želi da pobegne iz Pariza glavom bez obzira. Odavno Argentinac… »
"Samo neka zvižde, umoriće se" Nejmar potpaljuje navijače Pari sen Žermena kojima ni titula šampiona Francuske nije…

"Samo neka zvižde, umoriće se" Nejmar potpaljuje navijače Pari sen Žermena kojima ni titula šampiona Francuske nije…

Večernje novosti 24.04.2022
NAVIJAČI Pari sen Žermena ne mogu baš da se pohvale ispravnim odnosom prema klubu koji (navodno) vole i prema igračima koji nose dres svetaca. Tanjug (Nejmar - PSŽ) Nema nikakve sumnje da su mnogi igrači PSŽ precenjene zvezdice s kojima klub, bez… »
PSŽ osvojio titulu, navijači zviždali, Nejmar poručio: Ostaćete bez vazduha

PSŽ osvojio titulu, navijači zviždali, Nejmar poručio: Ostaćete bez vazduha

Nova 24.04.2022
Strasti na relaciji igrači - navijači se ne smiruju ni u danu kada se osvoji titula Fudbaleri Pari Sen Žermena remije sa Lansom 1:1 obezbedili su titulu prvaka Francuske po osmi put u poslednjih deset godina. Ipak, navijači u Parizu su i dalje… »
‘Neka zvižde, tu sam još tri godine’: Zvezda PSŽ-a poslala jasnu poruku svojim navijačima!

‘Neka zvižde, tu sam još tri godine’: Zvezda PSŽ-a poslala jasnu poruku svojim navijačima!

Hot sport 24.04.2022
Videćemo hoće li se situacija smiriti! Aktuelni prvak francuske Pari Sen Žermen nalazi se u ozbiljnim problemima, jer su navijači ‘okrenuli leđa’ brazilskoj zvezdi – Nejmaru. On je na prethodnoj utakmici u okviru domaćeg šampionata dobio… »
Titula uz zvižduke, Nejmar: Tu sam još 3 god, umorićete se

Titula uz zvižduke, Nejmar: Tu sam još 3 god, umorićete se

Sport klub 24.04.2022
Ni u danu kada je Pari Sen Žermen osigurao novu titulu prvaka Francuske, nije bilo mira na relaciji publika-igrači. Navijači su u znak protesta ranije napustili Park prinčeva, čime su želeli da pošalju poruku upravi i igračima, a tokom utakmice… »
Nejmar navijačima: Umorićete se od zvižduka, tu sam još tri godine!

Nejmar navijačima: Umorićete se od zvižduka, tu sam još tri godine!

N1 Info 24.04.2022
Ni u danu kada je Pari Sen Žermen osigurao novu titulu prvaka Francuske, nije bilo mira na relaciji publika-igrači. Navijači su u znak protesta ranije napustili Park prinčeva, čime su želeli da pošalju poruku upravi i igračima, a tokom utakmice… »
Nejmar posle titule provocirao navijače Pari Sen Žermena

Nejmar posle titule provocirao navijače Pari Sen Žermena

Sportske.net 24.04.2022
Pari Sen Žermen je osvojio novu titulu, ali navijači nemaju razloga za slavlje. Oni su sinoć u znak protesta ranije napustili "Park prinčeva" čime su želeli da pošalju poruku upravi i igračima, a tokom utakmice Nejmar je u nekoliko navrata dobio… »

Vesti dana »