Povezane vesti
Gradonačelnik Vučević na liturgiji sa sinovima: Svim vernicima za Vaskrs poželeo mir, zdravlje, blagostanje i sreću (foto)
Srbija danas 24.04.2022
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević danas je sa sinovima prisustvovao je svetoj liturgiji u Sabornom hramu, a svim sugrađanima koji najradosniji hrišćanski praznik slave danas poželeo da ga provedu u miru i veselju sa svojim najmilijima. -… »
Patrijarh srpski Porfirije služio ponoćnu Vaskršnju liturgiju: Zlo više nema poslednju reč, stvoreni smo da budemo braća
Glas Zapadne Srbije 24.04.2022
Ponoćnom liturgijom u pravoslavnim hramovima počela je proslava Vaskrsa, najvećeg hrišćanskog praznika koji slavi vaskrsenje Isusa Hrista. Njegova Svetost patrijarh Porfirije služio je Vaskršnju liturgiju u Hramu Svetog Save, uz sasluženje vladike… »
Divni prizori iz hrama Svetog Save: Veliki broj vernika na ponoćnoj vaskršnjoj liturgiji (foto)
Večernje novosti 24.04.2022
PATRIJARH Porfirije poručio je na ponoćnoj vaskršnjoj liturgiji, u Hramu Svetog Save, da sa Vaskrsenjem Hristovim poslednju reč više nemaju tama i zlo i poželeo u ime SPC mir, ljubav i život svoj našoj braći gde god da se nalaze, kao i čitavom svetu… »
Vesti dana »
Poslanici u Skupštini pitali o ministarki Paunović, širenju rudnika Ziđin, saradnji sa SAD
Beta pre 2 satajoš 36 povezanih
Godišnje oboli 700, a premine 300 ljudi: Zašto je Srbija u vrhu Evrope po smrtnosti od melanoma?
Danas pre 4 satijoš 6 povezanih
Zemljotres jačine 3,8 Rihtera pogodio Halkidiki: Treslo se u blizini manastira Hilandar
Newsmax Balkans pre 27 minutajoš 29 povezanih
RHMZ potvrdio: Srbiju očekuje najduži toplotni talas ove godine sa temperaturom do 42 stepena
Naslovi.ai pre 13 minutajoš 31 povezana




