Povezane vesti

U jeku skandala i priče o aferi s kaskaderom: Pogledajte kako je voditeljka Slagalice izgledala s mužem pre 15 godina!

U jeku skandala i priče o aferi s kaskaderom: Pogledajte kako je voditeljka Slagalice izgledala s mužem pre 15 godina!

Mondo 24.04.2022
Srbija bruji o navodnoj aferi voditeljke slagalice Marije Veljković i kaskadera Uroša Ćertića, a pogledajte kako je pre 15 godina izgledala u zagrljaju muža. Srbija bruji o navodnoj aferi voditeljke slagalice Marije Veljković i kaskadera Uroša… »
Jovana Jeremić brutalno ponizila Uroša Ćertića, potkačila i voditeljku "Slagalice": "Marija, obračunaj se sa mnom, ne…

Jovana Jeremić brutalno ponizila Uroša Ćertića, potkačila i voditeljku "Slagalice": "Marija, obračunaj se sa mnom, ne…

Blic 24.04.2022
Voditeljka Jovana Jeremić odgovorila na prozivke bivšeg rijaliti učesnika i kaskadera Uroša Ćertića. Naime, dok voditeljka Marija Veljković ne želi da se oglašava o navodnoj ljubavnoj aferi sa Urošem Ćertićem, zbog kojeg se navodno i razvela… »
Za razliku od Marije ja sam na RTS-u prošla konkurs! Jovana Jeremić odgovorila na prozivke - Ne znamo kako je primljena!

Za razliku od Marije ja sam na RTS-u prošla konkurs! Jovana Jeremić odgovorila na prozivke - Ne znamo kako je primljena!

Mondo 24.04.2022
Jovana Jeremić odgovorila na prozivke Uroša Ćertića. Jovana Jeremić odgovorila na prozivke Uroša Ćertića. Nakon što je Uroš Ćertić reagovao na reči koje je Jovana Jeremić uputila Mariji Veljković zbog navodne afere sa kaskaderom, Pinkova… »
Ti si dvorska luda, a ne pravnica i voditeljka, svi se sprdaju s tobom! Uroš Ćertić brutalno izvređao Jovanu zbog Marije…

Ti si dvorska luda, a ne pravnica i voditeljka, svi se sprdaju s tobom! Uroš Ćertić brutalno izvređao Jovanu zbog Marije…

Kurir 24.04.2022
Dok voditeljka Marija Veljković ne želi da se oglašava o navodnoj ljubavnoj aferi sa Urošem Ćertićem, zbog kojeg se navodno i razvela od supruga, kaskader svakodnevno objavljuje na društvenim mrežama poruke vezane za nju. Tako je sada stao u njenu… »
„Marija Veljković je moj bivši prijatelj, zbog ljubomornog morona“

„Marija Veljković je moj bivši prijatelj, zbog ljubomornog morona“

Nova 24.04.2022
Kaskader Uroš Ćertić izneo novu verziju odnosa sa voditeljkom, koja se navodno razvela zbog afere sa njim. Dok voditeljka Marija Veljković ne želi da se oglašava o navodnoj ljubavnoj aferi sa Urošem Ćertićem, zbog kojeg se navodno i razvela od… »
Ti si dvorska luda sa kojom se sprdaju! U jeku skandala i priče o aferi Uroš Ćertić žestoko izvređao voditeljku!

Ti si dvorska luda sa kojom se sprdaju! U jeku skandala i priče o aferi Uroš Ćertić žestoko izvređao voditeljku!

Mondo 24.04.2022
Uroš Ćertić brutalno odgovorio Jovani Jeremić na reči koje je uputila koleginici Mariji Veljković. Uroš Ćertić brutalno odgovorio Jovani Jeremić na reči koje je uputila koleginici Mariji Veljković. Marija Veljković se razvela od supruga… »

Vesti dana »