Povezane vesti
Bilčik poručio Crnogorcima: Vreme je…
Vesti online 24.04.2022
Poslanici Evropskog parlamenta (EP) Tonino Picula i Vladimir Bilčik smatraju da je krajnje vreme za rešavanje dugotrajne političke krize u Crnoj Gori. Picula, koji je izvestilac EP za Crnu Goru, rekao je da je svakako pozitivno što je napokon došao… »
Picula i Bilčik: Vreme za rešavanje političke krize u Crnoj Gori
RTV 24.04.2022
PODGORICA - Poslanici Evropskog parlamenta (EP) Tonino Picula i Vladimir Bilčik smatraju da je krajnje vreme za rešavanje dugotrajne političke krize u Crnoj Gori. Picula, koji je izvestilac EP za Crnu Goru, rekao je za "Vijesti" da je svakako pozitivno… »
Vesti dana »

VIDEO: Studenti pred sednicu pokušali da blokiraju Skupštinu Novog Sada, kordon policije reagovao
Radio 021 pre 2 satajoš 4 povezane

(VIDEO) Interventna policija pendrecima tukla novosadske studente koji su oko ponoći blokirali Skupštinu grada
N1 Info pre 1 satjoš 4 povezane

(Video) "Hajde da sahranimo decu, pa spalite grad ako želite": Pop smirivao besne građane Kočana da ne sruše kuću gradonačelnika
Blic pre 27 minutajoš 7 povezanih

Hladan dan, ujutro mestimično sa slabim mrazem, temperatura do 7 stepeni
RTV pre 7 satijoš 5 povezanih