Povezane vesti

Uspeli smo, zar ne? Najbolje tek sledi: Jelena Karleuša fotkala se na livadi, pa otkrila da ima bitan razlog za slavlje…

Uspeli smo, zar ne? Najbolje tek sledi: Jelena Karleuša fotkala se na livadi, pa otkrila da ima bitan razlog za slavlje…

Kurir 24.04.2022
Pevačica Jelena Karleuša iako ne slavi Vaskrs imala je lepe vesti za svoje pratioce na Instagramu. Naime, pevačica je objavila svoju fotografiju kako leži u cvetnoj haljini na livadi, a onda poslala poruku koja je oduševila sve fanove. "Heroina… »
Jelena Karleuša na livadi! Pozirala u travi i otkrila da ima veliki razlog za slavlje - "Uspeli smo, zar ne?" (foto)

Jelena Karleuša na livadi! Pozirala u travi i otkrila da ima veliki razlog za slavlje - "Uspeli smo, zar ne?" (foto)

Mondo 24.04.2022
Jelena Karleuša podelila je sa fanovima na Instagramu sliku na kojoj pozira na livadi i otkrila bitan razlog slavlja. Jelena Karleuša podelila je sa fanovima na Instagramu sliku na kojoj pozira na livadi i otkrila bitan razlog slavlja. Jelena Karleuša… »
Karleuša sa livade poručuje: „Ja sam heroina“ (FOTO)

Karleuša sa livade poručuje: „Ja sam heroina“ (FOTO)

Nova 24.04.2022
Pevačica danas slavi 27 godina karijere. Pevačica Jelena Karleuša iako ne slavi Vaskrs imala je lepe vesti za svoje pratioce na Instagramu. Ona je na toj društvenoj mreži objavila fotografiju na kojoj pozira u cvetnoj haljini, u livadi. A post shared… »

Vesti dana »