Povezane vesti

„Uvek je moja bila poslednja“: Ceca iznenadila priznanjem

„Uvek je moja bila poslednja“: Ceca iznenadila priznanjem

Nova 25.04.2022
Pevačica je otkrila do sada nepoznate detalje iz svog života. Ceca Ražnatović oduvek je umela da prepozna hit, ali bilo je i numera koje je snimila na nagovor pokojnog tekstopisca Marine Tucakovića, kao i svoje dece Veljka i Anastasije. „Marina je… »
Ceca: Sviđa mi se Putin, ali ja bih nešto mlađe i da nema toliko obaveza

Ceca: Sviđa mi se Putin, ali ja bih nešto mlađe i da nema toliko obaveza

Nova 25.04.2022
Ražnatovićeva je odgovorila na pitanje o idealnom muškarcu. Folk zvezdu često pitaju koji je njen tip muškarca, a tako je bilo i u nedelju u emisiji „Premijera vikend specijal“. „Putin! (smeh) Svi bi mi Putina. Šalim se, taj najmanje viđa… »
"Svi bi mi Putina": Ceca otkrila ko je za nju idealan muškarac, pa mu našla ove mane: "Ja bih ipak nešto mlađe"

"Svi bi mi Putina": Ceca otkrila ko je za nju idealan muškarac, pa mu našla ove mane: "Ja bih ipak nešto mlađe"

Blic 25.04.2022
Najveća balkasnka zvezda Svetlana Ceca Ražnatović raskinula je nedavno vezu sa devet godina mlađim Bogdanom Srejovićem, pa progovorila o tome, ko je po njenim kriterijumima pravi muškarac za nju. - Putin! (smeh) Svi bi mi Putina. Šalim se, taj… »
Ceca Ražnatović: Putin ima i suviše godina za moj ukus!

Ceca Ražnatović: Putin ima i suviše godina za moj ukus!

Svet plus 25.04.2022
Na pitanje da li postoji pravi muškarac za nju, Ceca Ražnatović kaže, svi bi Putina! Šalim se, Putin ima i suviše godina za moj ukus! Taj najmanje viđa ženu, nema vremena za ljubavisanje i romantiku. Ekipa emisija ''Premijera Vikend - specijal''… »
Ceca "bacila oko" na moćnog političara! Svi joj govore da je pravi za nju - otkrila šta joj je najveći problem!

Ceca "bacila oko" na moćnog političara! Svi joj govore da je pravi za nju - otkrila šta joj je najveći problem!

Mondo 25.04.2022
Ceca Ražnatović priznala koji muškarac joj je "po meri". Ceca Ražnatović priznala koji muškarac joj je "po meri". Svetlana Ceca Ražnatović na Vaskrs je za medije prvi put otvorila vrata svoje vile na Dedinju, te otkrila brojne nepoznate detalje iz… »
Ljuta sam, neću da pričam ni sa sestrom, ni sa anastasijom! Ceca prvi put priznala zbog čega se svađa sa porodicom!

Ljuta sam, neću da pričam ni sa sestrom, ni sa anastasijom! Ceca prvi put priznala zbog čega se svađa sa porodicom!

Mondo 25.04.2022
Svetlana Ceca Ražnatović otkrila zbog čega se najčešće posvađa sa ukućanima. Svetlana Ceca Ražnatović otkrila zbog čega se najčešće posvađa sa ukućanima. Svetlana Ceca Ražnatović na Vaskrs je za medije prvi put otvorila vrata svoje vile… »
"Ljuta na sve, neću da pričam ni sa anastasijom ni sa lidijom": Ceca otkrila privatne detalje o kojima nikad nije pričala

"Ljuta na sve, neću da pričam ni sa anastasijom ni sa lidijom": Ceca otkrila privatne detalje o kojima nikad nije pričala

Blic 25.04.2022
Folk zvezda Svetlana Ceca Ražnatović otkrila je privatne detalje o kojima dosad nije javno govorila. Naime, Ceca Ražnatović ističe da zna da pobesni na ukućane, te da sa njima ne razgovara. - Ja se i dan-danas ljutim kad izgubim u bilo kakvim… »
Išla sam na vantelesnu oplodnju: Svetlana Ceca Ražnatović otkrila nepoznate detalje iz života (foto)

Išla sam na vantelesnu oplodnju: Svetlana Ceca Ražnatović otkrila nepoznate detalje iz života (foto)

Večernje novosti 24.04.2022
SVETLANA Ceca Ražnatović ima burnu biografiju, ali mnogi detalji iz njenog života su tajna za širu javnost. Foto: Printskrin/Pink Pevačica je na Vaskrs, najveći hrišćanski praznik, otvorila vrata svoga doma, pokazala bogatu trpezu, prisetila se… »

Vesti dana »