Povezane vesti

Fenomenalni Alkaraz nakon nove titule: Za mene granice ne postoje, ne želim da dodirnem nebo!

Fenomenalni Alkaraz nakon nove titule: Za mene granice ne postoje, ne želim da dodirnem nebo!

Hot sport 25.04.2022
Španac je nestvaran! Mladi španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je još jednu titulu, drugu u karijeri, a ovaj put je bio bolji od sunarodnika Pabla Karenja Buste u finalu turnira u Barseloni, a rezultat je bio i više nego rutinskih 6:3, 6:2. Ipak… »
Alkaraz: Ne plašim se slave, oduvek sam bio normalan dečko

Alkaraz: Ne plašim se slave, oduvek sam bio normalan dečko

Sport klub 25.04.2022
Posle četvrte titule u karijeri, mladi španski teniser Karlos Alkaraz izjavio je da ga uspeh neće promeniti. U nedelju je 18-godišnjak proveo skoro pet sati na terenu – prvo je spasao dve meč lopte i savladao Aleksa de Minora u polufinalu turnira… »
To nije čudo, to je Alkaraz: "Bebi Nadal" počistio Karenja Bustu u finalu Barselone - dve pobede u jednom danu za istoriju

To nije čudo, to je Alkaraz: "Bebi Nadal" počistio Karenja Bustu u finalu Barselone - dve pobede u jednom danu za istoriju

Večernje novosti 24.04.2022
USPEO je "bebi Nadal" Karlos Alkaraz da u potpunosti iskopira svog idola i da ulazak u Top 10 na ATP listi kruniše titulom šampiona Barselone. I to na terenu koji nosi ime "Rafael Nadal". FOTO: Printskrin Tinejdžer iz Mursije bio je bolji od zemljaka… »

Vesti dana »