Povezane vesti

Svedoci i snimci sa kamera otkrivaju sve detalje ubistva Nikole iz Uba

Svedoci i snimci sa kamera otkrivaju sve detalje ubistva Nikole iz Uba

Nova 25.04.2022
Svirepo ubistvo kako ni najstariji mestani Uba ne pamte dogodilo se na Veliki petak u kafiću kada je Lazar M. (46) usmrtio Nikolu L. (26) i to najverovatnije dozerom za šećer. Osumnjičeni za smrt mladića juče se pred tužiocem branio rečima „da… »
Svedoci i snimci sa kamera otkrivaju sve detalje ubistva na Ubu: Mladić umro posle udarca dozerom u glavu

Svedoci i snimci sa kamera otkrivaju sve detalje ubistva na Ubu: Mladić umro posle udarca dozerom u glavu

Telegraf 25.04.2022
Osumnjičeni za smrt mladića juče se pred tužiocem branio rečima "da nije imao nameru da ikoga ubije i da mu je zbog svega žao" Svirepo ubistvo kako ni najstariji mestani Uba ne pamte dogodilo se na Veliki petak u kafiću kada je Lazar M. (46)… »
„Krstio sam te, a sad te sahranjujem“: Danas sahranjen mladić ubijen u kafiću

„Krstio sam te, a sad te sahranjujem“: Danas sahranjen mladić ubijen u kafiću

Nova 25.04.2022
Nikola Lukić (26) iz Uba sahranjen je na groblju u ovom gradu. Mladić je preminuo u petak pošto ga je Lazar M. (46) u kafiću udario u glavu dozerom za šećer. Na sahrani nesrećnom mladiću bilo je više od hiljadu ljudi. Govor koji je držao jedan… »
"Nikola, ja sam te krstio, a sad te sahranjujem": Ove je reči izgovorio sveštenik, pa zaplakao nad kovčegom

"Nikola, ja sam te krstio, a sad te sahranjujem": Ove je reči izgovorio sveštenik, pa zaplakao nad kovčegom

Telegraf 25.04.2022
Policija je u petak uhapsila Lazara M. (46) zbog sumnje da je Nikoli zadao smrtonosni udarac * Osumnjičenom je određen pritvor do 30 dana. Nikola Lukić (26) iz Uba sahranjen je na groblju u ovom gradu. Podsetimo, mladić je preminuo u petak pošto ga… »
Ja sam te krstio, sada te sahranjujem: Sveštenik plakao na sahrani ubijenog Nikole iz Uba! Na Uskrs ga ispratili na večni…

Ja sam te krstio, sada te sahranjujem: Sveštenik plakao na sahrani ubijenog Nikole iz Uba! Na Uskrs ga ispratili na večni…

Kurir 25.04.2022
Nikola Lukić (26) iz Uba koji je nastradao na Veliki petak kada ga je Lazar M. (46) iz tog mesta u kafiću udario dozerom za šećer u glavu sahranjen je juče na groblju u Ubu. Kako Kurir saznaje, na sahrani nesrećnom mladiću bilo je preko hiljadu… »
Ubio ga dozerom za šećer pa se ovako pravdao: Određen pritvor osumnjičenom koji je učestvovao u tuči na Ubu

Ubio ga dozerom za šećer pa se ovako pravdao: Određen pritvor osumnjičenom koji je učestvovao u tuči na Ubu

Kurir 25.04.2022
Osumnjičenom L. M. (46) koji je tokom tuče u kafiću na Ubu staklenim dozerom za šećer udario Nikolu Lukića (26) a koji je posle toga preminuo, određen je pritvor do 30 dana. U petak uveče izbila je tuča u kafiću na Ubu tokom koje je, kako se… »
Nikolu usmrtio dozerom za šećer u kafiću na Ubu, a na saslušanju kod tužioca izneo sramnu odbranu

Nikolu usmrtio dozerom za šećer u kafiću na Ubu, a na saslušanju kod tužioca izneo sramnu odbranu

Telegraf 25.04.2022
Kako "Telegraf.rs" saznaje, tužilaštvo veštači snimak na kom se vidi tuča. U Višem javnom tužilaštvu u Valjevu saslušan je Lazar M. (46) zbog sumnje da je u petak nakon tuče u kafiću na Ubu dozerom za šećer usmrtio Nikolu L. (26). On se… »

Vesti dana »