Povezane vesti

Vesić: Sa SPS imamo većinu u Beogradu, ako je stranka zadovoljna mojim radom biću na funkciji

Vesić: Sa SPS imamo većinu u Beogradu, ako je stranka zadovoljna mojim radom biću na funkciji

Danas 25.04.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Goran Vesić izjavio je danas da je ta stranka zajedno sa svojim koalicionom partnerom Socijalističkom partijom Srbije (SPS) pobedila na beogradskim izborima. „Imamo 56 odbornika, što je dovoljno da… »
Vesić o tome da li ostaje na funkciji: Nije moja odluka, već stranke

Vesić o tome da li ostaje na funkciji: Nije moja odluka, već stranke

N1 Info 25.04.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke Goran Vesić izjavio je da je ta stranka zajedno sa svojim koalicionim partnerom Socijalističkom partijom Srbije pobedila na beogradskim izborima. „Imamo 56 odbornika, što je dovoljno da formiramo… »
Vesić: Sa SPS imamo većinu u Beogradu, SNS odlučuje da li ću biti na funkciji

Vesić: Sa SPS imamo većinu u Beogradu, SNS odlučuje da li ću biti na funkciji

Nova 25.04.2022
Član Predsedništva Srpske napredne stranke (SNS) Goran Vesić izjavio je danas da je ta stranka zajedno sa svojim koalicionom partnerom Socijalističkom partijom Srbije (SPS) pobedila na beogradskim izborima. „Imamo 56 odbornika, što je dovoljno da… »
Vesić: SNS može samostalno da formira vlast u Beogradu

Vesić: SNS može samostalno da formira vlast u Beogradu

Alo 25.04.2022
SNS je dobila tri odsto više glasova u gradu nego na republičkim izborima. "Srpska napredna stranka je pobedila na izborima u Beogradu i 56 odbornika dovoljno je da samostalno formira gradsku vlast", poručio je danas član predsedništva SNS i zamenik… »

Vesti dana »