Povezane vesti
Zorana Pavić otvorila dušu: Ko se stidi svog porekla je beznadežna ličnost
Nova 25.04.2022
Pevačicu praznična atmosfera podseća na odrastanje i porodicu. Zorana je opisala da uvek kada se vrati mislima u detinjstvo, priseti se i lepih, ali i onih teških momenata. Ona je istakla voli praznike jer se tada evociraju najlepše uspomene i slike… »
Ko se stidi svog porekla je beznadežna ličnost! Zorana Pavić se prisetila odrastanja, zbog jedne stvari vuče traume!
Mondo 25.04.2022
Zorana Pavić nikad iskrenije o svom odrastanju. Zorana Pavić nikad iskrenije o svom odrastanju. Nakon što je svojom transformacijom oduševila sve, Zorana Pavić može reći da nikad bolje, ali ni zadovoljnije nije izgledala. Sa osmehom na licu sada se za… »
Žao mi je ljudi koje je sramota što su sa sela: Zorana Pavić otvorila dušu o prošlosti, zbog ovoga i dalje vuče traume!
Kurir 25.04.2022
Duh praznika i porodična atmosfera uvek evociraju brojne uspomene i sećanja. Pevačica Zorana Pavić podelila je najlepše uspomene koje je vežu za detinjstvo o kojima je govorila sa ponosom i emocijom. - Moram da priznam da ja najviše volim tradicionalno… »
Vesti dana »

"Da se pomirimo sa našim sestrama i braćom": Vučić šeta sa građanima na Banjici: "Ovde će biti najveći skup"
Blic pre 1 satjoš 57 povezanih

Na 125 lokacija širom Srbije izašlo 144.000 građana u Beogradu na Voždovcu više od 20.000 građana reklo "stop" blokadama! Evo na šta je MUP apelovao
Dnevnik pre 4 satijoš 16 povezanih

Tokom demonstracija u Londonu na koje je pozvao krajnje desničarski aktivista 25 uhapšeno
N1 Info pre 49 minutajoš 27 povezanih