Povezane vesti

Veliki sam psiholog, manite me te finoće: Majka Aleksandre Nikolić progovorila o ćerkinoj vezi sa Dejanom, a ona joj je trn…

Veliki sam psiholog, manite me te finoće: Majka Aleksandre Nikolić progovorila o ćerkinoj vezi sa Dejanom, a ona joj je trn…

Kurir 25.04.2022
Prethodne noći u " Zadruzi" bile su izuzetno turbulentne, a najviše zbog raskola između do sada jednog od mirnijih parova Aleksandre Nikolić i Dejana Dragojevića. Nikolićeva je po ko zna koji put posumnjala u njegovu ljubav i uplašila se od… »
Dalila ponovo gleda u Dejana, proračunati su! Aleks ogolila dušu o svemu šta se dešava u Zadruzi, evo zašto nema odnose sa…

Dalila ponovo gleda u Dejana, proračunati su! Aleks ogolila dušu o svemu šta se dešava u Zadruzi, evo zašto nema odnose sa…

Kurir 25.04.2022
Aleksandra Nikolić otvorila je dušu o odnosu sa Dejanom Dragojevićem, i tom prilikom ispričala koje su njegove mane, ali i priznala da sumnja u njegov odnos sa Dalilom Dragojević. Pored toga, Nikolićeva je objasnila i zbog čega nema intimne odnose… »
Voleo bih da ju je moja porodica zavolela! Dejan o turbulencijama sa Aleks, otkrio da joj je dao poslednju šansu zbog ovog!

Voleo bih da ju je moja porodica zavolela! Dejan o turbulencijama sa Aleks, otkrio da joj je dao poslednju šansu zbog ovog!

Kurir 25.04.2022
Dejan Dragojević progovorio je o sukobu sa Aleksandrom Nikolić, i priznao da mu smeta što ona toliko sumnja u njega. - Ja sam joj i sinoć rekao da će joj biti žao. Krivo mi je što se to desilo sinoć, teško mi je i pokušavam da svarim. Jača mi… »

Vesti dana »