Povezane vesti

Milanović za blokadu ulaska Švedske i Finske u NATO: Što se mene tiče neka se igraju, neka pikaju besnog medveda u oko…

Milanović za blokadu ulaska Švedske i Finske u NATO: Što se mene tiče neka se igraju, neka pikaju besnog medveda u oko…

Kurir 26.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas u Zagrebu da treba blokirati ulazak Finske i Švedske u NATO dok se ne promeni izborni zakon u BiH. "Što se mene tiče, neka uđu u NATO, neka se igraju i dalje, neka pikaju besnog medveda penkalom u… »
Plenković: Ako je frajer, neka Milanović sam blokira Finsku i Švedsku

Plenković: Ako je frajer, neka Milanović sam blokira Finsku i Švedsku

Novi magazin 26.04.2022
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je danas da predsednik Zoran Milanović može sam da blokira ulazak Švedske i Finske u NATO savez "ako je frajer" i ponovio optužbe da šef države zastupa proruske stavove. "Neka on ako je frajer blokira to… »
Plenković: Ako je frajer, neka Milanović sam blokira Finsku i Švedsku

Plenković: Ako je frajer, neka Milanović sam blokira Finsku i Švedsku

N1 Info 26.04.2022
Premijer Hrvatske Andrej Plenković izjavio je da predsednik Zoran Milanović može sam da blokira ulazak Švedske i Finske u NATO savez "ako je frajer" i ponovio optužbe da šef države zastupa proruske stavove. „Neka on ako je frajer blokira to na… »
Milanović: Finska i Švedska ne mogu u NATO

Milanović: Finska i Švedska ne mogu u NATO

Politika 26.04.2022
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da Finska i Švedska ne mogu u NATO dok ne bude promenjen Izborni zakon u BiH i da do tada hrvatski parlament, kako je naveo, „ne sme da ratifikuje bilo čiji pristup NATO-u”. On je… »
Arnaut: Milanović je ruski igrač na Balkanu

Arnaut: Milanović je ruski igrač na Balkanu

Danas 26.04.2022
Poslanik „Naše stranke“ u Parlamentarnoj skupštini BiH Damir Arnaut izjavio je danas da je hrvatski predsednik Zoran Milanović, uz lidera HDZ BiH Dragana Čovića, ruski igrač na Balkanu. „Gotovo da nemam nikakve sumnje da Milanović ima ili… »
Milanović brani Švedskoj i Finskoj da uđu u NATO dok ne bude promenjen izborni zakon u BiH

Milanović brani Švedskoj i Finskoj da uđu u NATO dok ne bude promenjen izborni zakon u BiH

Sputnik 26.04.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je da Finska i Švedska ne mogu u NATO dok ne bude promenjen izborni zakon u BiH i da do tada hrvatski parlament, kako je naveo, „ne sme da ratifikuje bilo čiji pristup NATO-u“. Milanović je novinarima… »
Milanović brani Švedskoj i Finskoj da uđu u NATO: Zahteva da Bakir bude nateran da promeni izborni zakon

Milanović brani Švedskoj i Finskoj da uđu u NATO: Zahteva da Bakir bude nateran da promeni izborni zakon

Večernje novosti 26.04.2022
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da Finska i Švedska ne mogu u NATO dok ne bude promenjen izborni zakon u BiH i da do tada hrvatski parlament, kako je naveo, "ne sme da ratifikuje bilo čiji pristup NATO-u". Milanović je novinarima… »
“Hrvatska treba da blokira ulazak Finske u NATO”

“Hrvatska treba da blokira ulazak Finske u NATO”

Vesti online 26.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je da bi ta zemlja trebalo da blokira ulazak Finske u NATO, dok se ne promeni izborni zakon u BiH. – Ići korak dalje i u to uvlačiti Finsku, koja je 50 kilometara od Sankt-Petersburga. Mislim da je to opasno… »
Milanović: Finska i Švedska ne mogu u NATO dok se ne promeni izborni zakon u BiH

Milanović: Finska i Švedska ne mogu u NATO dok se ne promeni izborni zakon u BiH

N1 Info 26.04.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je da Finska i Švedska ne mogu u NATO dok se ne promeni izborni zakon u BiH. Hrvatski sabor „ne sme ratifikovati ničiji pristup NATO-u“ dok se ne promeni izborni zakon u BiH, naglasio je on. Milanović je… »
Neočekivan potez Hrvatske! Blokiraće ulazak u NATO - "To je opasno šarlatanstvo, 50 km od Sankt Peterburga"

Neočekivan potez Hrvatske! Blokiraće ulazak u NATO - "To je opasno šarlatanstvo, 50 km od Sankt Peterburga"

Srbija danas 26.04.2022
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović rekao je da bi ta zemlja trebalo da blokira ulazak Finske u NATO, dok se ne promeni izborni zakon u BiH. - Ići korak dalje i u to uvlačiti Finsku, koja je 50 kilometara od Sankt-Petersburga. Mislim da je to opasno… »

Vesti dana »