Повезане вести
Разјарени отац напао медицинску сестру на педијатрији у дому здравља у Борчи: Шутирао је, ломио ствари и псовао деца плакала
Курир 27.04.2022
О овом случају обавештена је и полиција. У Дома здравља "Миутин Ивковић" у Борчи јуче је на одељењу педијатрије нападнута Н.С. медицинска сестра. На њу је током смене насрнуо разјарени отац болесног детета који је улетео у… »
Хаос у дз Борча: Разјарени пацијент ишчупао телефон и ударио медицинску сестру јер му се нико није јављао
Телеграф 27.04.2022
Мушкарац је улетео и одмах насрнуо на Н.С., која му се прва нашла на путу. Шутнуо јој је у стомак посуду са шпатулама, коју је у том тренутку држала у руци. Медицинска сестра Н.С. нападнута је јуче на дечјем одељењу Дома… »
Вести дана »
Београд: Студенти Правног факултета обележавају годишњицу почетка блокаде у протестној шетњи
Сербиан Невс Медиа пре 28 минутајош 25 повезаних
Готово је, Путин и Трамп сатерали Зеленског у ћошак: Издат најбруталнији ултиматум Украјини
Мондо пре 28 минутајош 39 повезаних
Вучић о судбини НИС-а: Могуће три опције за решење санкција, крајњи рок 15. јануар
Сербиан Невс Медиа пре 5 сатијош 27 повезаних
Пријављено више од 45.000 објеката, више од половине електронским путем! Министарка Софронијевић: Процедура је једноставна, пријава могућа у општинама и Пошти
Курир пре 3 минутајош 55 повезаних
Од Крушевца до Минхена! Србин постаје први човек БМВ-а! Милан Недељковић генерални директор немачког гиганта
Ало пре 4 сатијош 34 повезане


