Povezane vesti

"Moj muž" pedeseti put: Jubilarno izvođenje na sceni Jugoslovenskog dramskog pozorišta

"Moj muž" pedeseti put: Jubilarno izvođenje na sceni Jugoslovenskog dramskog pozorišta

Večernje novosti 27.04.2022
PREDSTAVA "Moj muž" Jugoslovenskog dramskog, za koju se uvek traži karta više, nastala po istoimenoj zbirci priča Rumene Bužarovske u režiji Jovane Tomić, u četvrtak 28. aprila biće izvedena pedeseti put. foto:Đorđe Tomić U predstavi (koja je… »
Večeras 50. izvođenje predstave „Moj muž“ na sceni Studio Jugoslovenskog dramskog pozorišta

Večeras 50. izvođenje predstave „Moj muž“ na sceni Studio Jugoslovenskog dramskog pozorišta

Danas 27.04.2022
Hit predstava „Moj muž“, nastala po istoimenoj zbirci priča Rumene Bužarovske, u režiji Jovane Tomić, koja od aprila 2021. kada je premijerno izvedena na sceni Studio Jugoslovenskog dramskog pozorišta beleži veliki uspeh, večeras će biti… »
Traži se karta više: Predstava „Moj muž“ 50. put u JDP-u

Traži se karta više: Predstava „Moj muž“ 50. put u JDP-u

Nova 27.04.2022
Predstava "Moj muž", za koju se uvek traži karta više, nastala po istoimenoj zbirci priča Rumene Bužarovske u režiji Jovane Tomić, u četvrtak 28. aprila biće izvedena pedeseti put u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, kaže se u saopštenju . U… »

Vesti dana »