Povezane vesti

Advokat Dijane Hrkalović za svedoke predložio Nebojšu Stefanovića i Vladimira Rebića

Advokat Dijane Hrkalović za svedoke predložio Nebojšu Stefanovića i Vladimira Rebića

IndeksOnline 27.04.2022
BEOGRAD – Pravni zastupnik bivše državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane Hrkalović, advokat Vladimir Djukanović danas je na sudjenju Hrkalović, za svedoke predložio nekadašnjeg ministra unutrašnjih poslova Nebojšu… »
Đukanović: Stefanović se više puta pominje u optužnom predlogu, predložio sam ga za svedoka

Đukanović: Stefanović se više puta pominje u optužnom predlogu, predložio sam ga za svedoka

Alo 27.04.2022
Branilac bivše državne sekretarke MUP-a Srbije Dijane Hrkalović advokat Vladimir Ðukanović izjavio je posle današnjeg suđenja da se bivši ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović više puta pominje u iskazima svedoka i u optužnom… »
Dijana Hrkalović: Sve sam radila po nalogu Nebojše Stefanovića

Dijana Hrkalović: Sve sam radila po nalogu Nebojše Stefanovića

Luftika 27.04.2022
Dijana Hrkalović u nastavku suđenja iznela je detaljnu odbranu po svim navodima iz optužnice i tom prilikom je negirala krivično delo trgovina uticajem za koje se tereti. – U vezi prve tačke optužnog predloga, predmetni izveštaj je kasnio jer je… »

Vesti dana »