Povezane vesti

Oglasili se muž i sestra nestale pobednice Velikog brata: Noge su mi se odsekle

Oglasili se muž i sestra nestale pobednice Velikog brata: Noge su mi se odsekle

Nova 27.04.2022
Evo šta su rekli o događaju koji je potresao mnoge. Marijana Seifert, nekadašnja učesnica Velikog brata, nestala je, a zagrebačka policija uveliko je traži. Poziv za pomoć javno je uputio i njen suprug Karlo, a sada se oglasio i rekao da ne zna… »
Nemeš šokiran Marijaninim nestankom: Otkrio i da li su se čuli nakon razvoda

Nemeš šokiran Marijaninim nestankom: Otkrio i da li su se čuli nakon razvoda

Nova 27.04.2022
Njihova afera u Velikom bratu bila je jedan od najvećih skandala ovog rijalitija. Pobednica Velikog brata iz 2011. godine Marijana Seifert, tada Čvrljak, nestala je i zagrebačka policija traga za njom. Molbu za pomoć uputio je njen suprug Karlo… »
Muž pobednice "Velikog brata" očajan nakon njenog nestanka: "Molim vas javite šta god da znate", ovo je istina o njenoj…

Muž pobednice "Velikog brata" očajan nakon njenog nestanka: "Molim vas javite šta god da znate", ovo je istina o njenoj…

Blic 27.04.2022
Hrvatska policija traga za Marijanom Seifert, nekadašnje Čvrljak, pobednicom "Velikog brata" iz 2011. godine, a njen suprug Karlo Seifert oglasio se ovim povodom na društvenim mrežama. - Molim vas delite i javite ako bilo šta znate - napisao je on u… »
Nestala Marijana Seifert učesnica Velikog brata!

Nestala Marijana Seifert učesnica Velikog brata!

Svet plus 27.04.2022
Marijana Seifert, bivša učesnica Velikog brata nestala je, policija i porodica tragaju za njom. Bivša učesnica ''Velikog brata'', Marijana Seifert nestala je, a nestanak je prijavio njen suprug. Marijana je publici poznata pod prezimenu Čvrljak… »
Oglasio se Marijanin bivši muž: "čuo sam pre 15 minuta"! Venčali se nakon ljubavi u vb, otkrio da li se čuo sa njom

Oglasio se Marijanin bivši muž: "čuo sam pre 15 minuta"! Venčali se nakon ljubavi u vb, otkrio da li se čuo sa njom

Mondo 27.04.2022
Nikola Nemešević Nemeš oglasio se povodom nestanka Marijane Seifert. Nikola Nemešević Nemeš oglasio se povodom nestanka Marijane Seifert. U svim medijima u regionu odjeknula je vest o nestanku pobednice regionalnog Velikog Brata iz 2011. godine… »
Nestala pobednica Velikog brata: Policija traga za Marijanom, muž uputio apel, ove reči bole

Nestala pobednica Velikog brata: Policija traga za Marijanom, muž uputio apel, ove reči bole

Svet & Skandal 27.04.2022
Nestala pobednica Velikog brata Pobednica rijalitija „Veliki brat“ koji se 2011. godine emitovao u zemljama bivše Jugoslavije, Marijana Seifert, nekad Čvrljak, je nestala. Zagrebačka policija traga za Marijanom Seifert, kako su izvestili udaljila… »
Noge su mi se odsekle! Sestra Marijane Čvrljak šokirana zbog njenog nestanka, muž prijavio policiji - Ne mogu da govorim

Noge su mi se odsekle! Sestra Marijane Čvrljak šokirana zbog njenog nestanka, muž prijavio policiji - Ne mogu da govorim

Mondo 27.04.2022
Marijana Čvrljak je nestala, a njena sestra Maja Kovačević pre nekoliko dana se vratila iz Beograda u Hrvatsku i tvrdi da se nisu čule. Marijana Čvrljak je nestala, a njena sestra Maja Kovačević pre nekoliko dana se vratila iz Beograda u Hrvatsku i… »

Vesti dana »