Povezane vesti

Vanja Ejdus pred novim izazovom: U predstavi ubijam muža, zato sam i heroj i antiheroj, u zavisnosti iz čije perspektive…

Vanja Ejdus pred novim izazovom: U predstavi ubijam muža, zato sam i heroj i antiheroj, u zavisnosti iz čije perspektive…

Kurir 27.04.2022
Premijera predstave "Uspavanka za Aleksiju Rajčić", po tekstu Đorđa Kosića a u režiji Juga Đorđevića, biće održana 30. aprila na sceni "Raša Plaović" Narodnog pozorišta u Beogradu. Glavnu ulogu tumači glumica Vanja Ejdus, ćerka srpskog… »
Sloboda je - u zatvoru: "Uspavanka za Aleksiju Rajčić" na sceni Narodnog pozorišta

Sloboda je - u zatvoru: "Uspavanka za Aleksiju Rajčić" na sceni Narodnog pozorišta

Večernje novosti 27.04.2022
PO tekstu Đorđa Kosića i u režiji Juga Đorđevića nastala je predstava "Uspavanka za Aleksiju Rajčić", čije je premijerno izvođenje 30. aprila na Sceni "Raša Plaović" Narodnog pozorišta. "Uspavanka za Aleksiju Rajčić", Foto M. Janković… »
Vanja Ejdus: Uloga Aleksije je moj vid borbe protiv nemoći

Vanja Ejdus: Uloga Aleksije je moj vid borbe protiv nemoći

Nova 27.04.2022
Nemoć je svuda. U društvu kojem živimo, nemoć zbog bede, nemaštine… Nemoćnim te čine mnoge stvari i nepravda koja te okružuje. Shvatila sam da je moja borba odabir onoga šta ću da radim i načina na koji ću to da radim, kaže glumica Vanja… »

Vesti dana »