Povezane vesti

Barbara o raskidu sa Darkom Lazićem: To što mi je radio bilo je gore od prevare

Barbara o raskidu sa Darkom Lazićem: To što mi je radio bilo je gore od prevare

Nova 28.04.2022
Pevačica otkrila i da li su se čuli nakon njegovog privođenja. Pevač Darko Lazić juče je priveden zbog niza prekršaja u saobraćaju, a sada se oglasila Barbara Bobak i otkrila da su se čuli, ali i da nisu više zajedno. „Kad bih rekla da sam… »
Drug Darka Lazića izneo detalje: Sa njim je pričao 10 dana pred skandal, Boža otkriva da li je pevač koristio narkotike

Drug Darka Lazića izneo detalje: Sa njim je pričao 10 dana pred skandal, Boža otkriva da li je pevač koristio narkotike

Kurir 28.04.2022
Pevač Darko Lazić potresao je region informacijom da je pod narkoticima završio u pritvoru. On je divljao auto-putem, prekoračio dozvoljenu brzinu kretanja, i tom prilikom bio podvrgnut alkotestu i testu na drogu. Bio je pozitivan na kokain i imao je… »
Rekla sam mu da mi javi kad mogu da pokupim stvari! Barbara nakon incidenta o raskidu s Darkom, progovorila o drogi!

Rekla sam mu da mi javi kad mogu da pokupim stvari! Barbara nakon incidenta o raskidu s Darkom, progovorila o drogi!

Mondo 28.04.2022
Barbara Bobak i Darko Lazić su raskinuli, a pevač se nedavno našao u centru skandala kada je priveden nakon što je napravio niz saobraćajnih prekršaja. Barbara Bobak i Darko Lazić su raskinuli, a pevač se nedavno našao u centru skandala kada je… »
"Dosta: Je!" Prva ispovest uplakane Barbare Bobak: "Darko mi je činio gore stvari od prevare, upozoravala sam ga na poroke"

"Dosta: Je!" Prva ispovest uplakane Barbare Bobak: "Darko mi je činio gore stvari od prevare, upozoravala sam ga na poroke"

Blic 28.04.2022
Mlada pevačica Barbara Bobak i popularni pevač Darko Lazić definitivno su stavili tačku na svoju romansu, a Barbara je govorila o krahu ljubavi i odnosu sa pevačem. Naime, Lazić je juče, 27. aprila, priveden zbog prekoračenja brzine, on je… »
Darko će morati na obavezno lečenje: Evo šta sve sud može da naloži pevaču: Čeka ga pakao

Darko će morati na obavezno lečenje: Evo šta sve sud može da naloži pevaču: Čeka ga pakao

Blic 28.04.2022
Darko Lazić priveden je u sredu ujutru na auto-putu kod Sava centra, kada ga je zaustavio presretač jer je na mestu na kome je ograničenje 80, vozio 117 kilometara na sat. Direktor Komiteta za bezbednost saobraćaja Damir Okanović kaže da postoji… »
Brutalna kazna! Stručnjak za bezbednost o najcrnjem scenariju za Darka Lazića: Ovo se izriče najgorima kao on!

Brutalna kazna! Stručnjak za bezbednost o najcrnjem scenariju za Darka Lazića: Ovo se izriče najgorima kao on!

Kurir 28.04.2022
Folker Darko Lazić napravio je još jedan prekršaj u nizu kada je saobraćaj u pitanju. Pevač je, naime, ponovo je naišao na probleme sa zakonom kada je u sredu vozio 117 kilometara na sat, a ograničenje je bilo 80. Takođe, pevaču je izmereno i… »
Aca Lukas opleo po Darku Laziću: “Narkomani ne bi trebalo da voze”

Aca Lukas opleo po Darku Laziću: “Narkomani ne bi trebalo da voze”

Vesti online 28.04.2022
Aca Lukas gostovao je u emisiji Jutro na Prvoj i prokomentarisao svog kolegu Darka Lazića koji je juče uhapšen zbog niza saobraćajnih prekršaja. – Dobra stvar je što je uveden taj zakon koji podrazumeva alko testove i testove na drogu. Neću da… »
Haos zbog izjave darkovog menadžera - bokser tvrdi da laže! "Lazić je pio iz svoje čaše, ovo je sramno!" Otkrio istinu

Haos zbog izjave darkovog menadžera - bokser tvrdi da laže! "Lazić je pio iz svoje čaše, ovo je sramno!" Otkrio istinu

Mondo 28.04.2022
Nakon menadžera Darka Lazića oglasio se bokser Marko Nikolić na čijem slavlju je pevač pevao pre nego što je priveden, a ustanovljeno je da je bio pod dejstvom alkohola i narkotika. Nakon menadžera Darka Lazića oglasio se bokser Marko Nikolić na… »
Bokser o sramnim optužbama da je darku sipana droga na njegovom rođendanu! Nikolić: Lazićev menadžer laže, ovo je istina!

Bokser o sramnim optužbama da je darku sipana droga na njegovom rođendanu! Nikolić: Lazićev menadžer laže, ovo je istina!

Kurir 28.04.2022
Bokser Marko Nikolić oglasio se za Kurir nakon što je menadžer Darka Lazića za medije rekao kako je pevač na rođendanu gde je bio pomešao čašu zbog čega je bio pozitivan na narkotike. Sportista smatra da je ovakva izjava neprimerena zbog čega… »
Nisam ljuta na Darka, ljuta sam na novinare! Majka Darka Lazića reporteru Kurir TV rekla da drugi na estradi mnogo brže voze

Nisam ljuta na Darka, ljuta sam na novinare! Majka Darka Lazića reporteru Kurir TV rekla da drugi na estradi mnogo brže voze

Kurir 28.04.2022
Javnost je šokirala vest da je Darko Lazić, nakon jednog slavlja, priveden oko 4 sata ujutru na auto-putu na Novom Beogradu, kada ga je kada ga je zaustavio presretač, zbog toga što je vozio 117 kilometara na sat na mestu gde je ograničenje 80… »
E, to je kazna: Lukas za saobraćajni prekršaj u Nemačkoj platio 25 hiljada evra

E, to je kazna: Lukas za saobraćajni prekršaj u Nemačkoj platio 25 hiljada evra

Nova 28.04.2022
Pevač je, komentarišući slučaj Darka Lazića, otkrio i kako je on prošao. Aca Lukas je, gostujući na TV Prva, izjavio da niko ko je u alkoholisanom stanju ili pod dejstvom narkotika ne bi trebalo da seda za volan, a dotakao se i sopstvenih… »
Poslednju kaznu sam platio 25.000 evra! Lukas o darkovom bahaćenju za volanom: Ne možeš da se drogiraš i da voziš!

Poslednju kaznu sam platio 25.000 evra! Lukas o darkovom bahaćenju za volanom: Ne možeš da se drogiraš i da voziš!

Mondo 28.04.2022
Aca Lukas je i sam često kršio zakon, a sada je prokomentarisao privođenje Darka Lazića zbog niza saobraćajnih prekršaja. Aca Lukas je i sam često kršio zakon, a sada je prokomentarisao privođenje Darka Lazića zbog niza saobraćajnih prekršaja… »
„Darku Laziću niko nije sipao narkotike“

„Darku Laziću niko nije sipao narkotike“

Nova 28.04.2022
Bokser Marko Nikolić, na čijoj proslavi je pevač bio pre nego što je uhapšen zbog brze vožnje pod dejstvom alkohola i narkotika, oglasio se povodom tvrdnje Lazićevog menadžera. Naime, menadžer nekadašnjeg pobednika „Zvezda Granda“ za medije… »
„Darko Lazić i ja nismo pili ista pića“: Pevač komentarisao slučaj kolege

„Darko Lazić i ja nismo pili ista pića“: Pevač komentarisao slučaj kolege

Nova 28.04.2022
Uroš Živković bio je na proslavi posle koje je Lazić osuđen zbog brze vožnje pod dejstvom alkohola i narkotika, a evo šta kaže o dešavanjima za stolom za kojim su sedeli. Darko Lazić i Uroš Živković sedeli su za istim stolom na proslavi… »
Ljudi koji se drogiraju ne bi trebalo da voze: Lukas o slučaju Darka Lazića - pevač priznao da je plaćao kazne u visini…

Ljudi koji se drogiraju ne bi trebalo da voze: Lukas o slučaju Darka Lazića - pevač priznao da je plaćao kazne u visini…

Večernje novosti 28.04.2022
PEVAČ Aca Lukas gostovao je u jutarnjem programu televizije Prva, gde je komentarisao privođenje Darka Lazića koji je juče zaustavljen na auto-putu na Novom Beogradu zbog prekoračenje brzine, neposedovanja vozačke dozvole i činjenice da je bio… »
Oni koji koriste narkotike ne bi trebalo da sedaju za volan! Lukas dao svoj sud nakon što je Darko Lazić napravio incident

Oni koji koriste narkotike ne bi trebalo da sedaju za volan! Lukas dao svoj sud nakon što je Darko Lazić napravio incident

Kurir 28.04.2022
Pevač Darko Lazić ponovo je naišao na probleme sa zakonom kada je u sredu uhvaćen na auto - putu kod Sava Centra gde je vozio 117 kilometara na sat, a ograničenje bilo 80. Isto tako, pevaču je izmereno i 0,91 promila alkohola, a navodno je bio… »
„Ko se drogira, ne bi trebalo da vozi“: Aca Lukas o Darku Laziću

„Ko se drogira, ne bi trebalo da vozi“: Aca Lukas o Darku Laziću

Nova 28.04.2022
Pevač, koji je svojevremeno priznao da je koristio narkotike, a prošle godine je vozio u alkoholisanom stanju, osvrnuo se na slučaj kolege. Aca Lukas nema dlake na jeziku, pa je tako progovorio i o Darku Laziću, koji je nedavno uhapšen zbog prebrze… »
Pevačica napala Lazića: Ne mogu da verujem ko sve seda za volan

Pevačica napala Lazića: Ne mogu da verujem ko sve seda za volan

Nova 28.04.2022
Folker je juče napravio još jedan prekršaj u nizu kada je saobraćaj u pitanju, a jedna njegova koleginica zbog toga je pobesnela. Naime, on je na auto – putu kod Sava Centra gde je vozio 117 kilometara na sat, a ograničenje bilo 80. Isto tako… »
Pevačica javno isprozivala Lazića: Darko je ološ i to onaj najveći koji obmanjuje ovaj narod!

Pevačica javno isprozivala Lazića: Darko je ološ i to onaj najveći koji obmanjuje ovaj narod!

Vesti online 28.04.2022
Folker Darko Lazić napravio je još jedan prekršaj u nizu kada je saobraćaj u pitanju. Ovim povodom oglasila se i pevačica Saška Karan, koja ja najstrašnije isprozivala Darka Lazića. – Upravo sam saznala da je priveden Darko Lazić – pijan… »
Dokle više? Strpajte Darka Lazića u zatvor pre nego što ubije nekog! Tviteraši osuli paljbu po pevaču!

Dokle više? Strpajte Darka Lazića u zatvor pre nego što ubije nekog! Tviteraši osuli paljbu po pevaču!

Kurir 28.04.2022
Darko Lazić priveden je danas ujutru na auto-putu kod Sava centra kad ga je zaustavio presretač jer je na mestu na kom je ograničenje 80 vozio 117 kilometara na sat. Kako saznajemo, Laziću je izmeren 0,91 promil alkohola, bio je pozitivan i na kokain… »
"Darko, ti si najveći ološ!" Pevačica brutalno izvređala Lazića - Nemaš ni k od karijere, a glumiš neku zvezdu, oladi!

"Darko, ti si najveći ološ!" Pevačica brutalno izvređala Lazića - Nemaš ni k od karijere, a glumiš neku zvezdu, oladi!

Mondo 28.04.2022
Saška Karan je burno reagovala nakon privođenja Darka Lazića zbog divljanja za volanom i javno mu je poručila šta ima na Instagramu. Saška Karan je burno reagovala nakon privođenja Darka Lazića zbog divljanja za volanom i javno mu je poručila… »
Plače i ne izlazi iz stana, ne može da se pomiri s tim! Barbara slomljena zbog Darka Lazića - isplivali detalji raskida

Plače i ne izlazi iz stana, ne može da se pomiri s tim! Barbara slomljena zbog Darka Lazića - isplivali detalji raskida

Mondo 28.04.2022
Barbara Bobak i Darko Lazić trenutno nisu zajedno, a nakon pevačevog privođenja ona je otkrila da je sve saznala iz medija. Barbara Bobak i Darko Lazić trenutno nisu zajedno, a nakon pevačevog privođenja ona je otkrila da je sve saznala iz medija… »

Vesti dana »