Povezane vesti

Brnabić kaže da zvaničnici SAD nisu postavili ultimatume Srbiji

Brnabić kaže da zvaničnici SAD nisu postavili ultimatume Srbiji

Slobodna Evropa 28.04.2022
Premijerka Srbije Ana Brnabić izjavila je 28. aprila da zvaničnici Sjedinjenih Američkih Država (SAD) koji su nedavno boravili u Beogradu nisu postavili ultimatume Srbiji u vezi uvođenja sankcija Rusiji zbog invazije na Ukrajinu. Ona je rekla da… »
Sankcije Rusiji na stolu pred Srbijom, kaže pomoćnica državnog sekretara SAD

Sankcije Rusiji na stolu pred Srbijom, kaže pomoćnica državnog sekretara SAD

Slobodna Evropa 28.04.2022
Pomoćnica državnog sekretara Sjedinjenih Država (SAD) za Evropu i Aziju Karen Donfrid (Donfried) rekla je 28. aprila u intervjuu za list Politika da je pitanje sankcija Rusiji na stolu pred Srbijom, ali da Srbija mora sama da odluči kako će da se… »
Amerikanci zadovoljni glasanjem Srbije protiv Rusije: ”Važno je da se Rusiji stavi do znanja da...”

Amerikanci zadovoljni glasanjem Srbije protiv Rusije: ”Važno je da se Rusiji stavi do znanja da...”

Pravda 28.04.2022
Karen Donfrid ocenila kao veoma važno za priključivanje Srbije EU i to što je naša zemlja glasala da se suspenduje rusko članstvo u Savetu UN za ljudska prava. Pomoćnica državnog sekretara SAD za Evropu i Aziju Karen Donfrid izjavila je da SAD… »
Brnabić: Američki zvaničnici nisu postavili ultimatume Srbiji

Brnabić: Američki zvaničnici nisu postavili ultimatume Srbiji

Telegraf 28.04.2022
"Ja to nisam čula od 2017. godine kada sam postala predsednica Vlade" Premijerka Ana Brnabić rekla je da američki zvaničnici koji su nedavno boravili u Beogradu nisu postavili ultimatume Srbiji u vezu uvođenja sankcija Rusiji. Ona je dodala da "više… »
Brnabić: Američki zvaničnici nisu postavili ultimatume Srbiji

Brnabić: Američki zvaničnici nisu postavili ultimatume Srbiji

N1 Info 28.04.2022
Premijerka Ana Brnabić rekla je da američki zvaničnici koji su nedavno boravili u Beogradu nisu postavili ultimatume Srbiji u vezu uvođenja sankcija Rusiji. Ona je dodala da "više niko" ne dolazi u Beograd s ucenama i pretnjama. „Ja to nisam čula… »
Brnabić: Nije bilo ultimatuma za uvođenje sankcija Rusiji

Brnabić: Nije bilo ultimatuma za uvođenje sankcija Rusiji

Nova 28.04.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da američki zvaničnici koji su nedavno boravili u Beogradu nisu postavili ultimatume Srbiji u vezu uvođenja sankcija Rusiji. Ona je kazala da „više niko“ ne dolazi u Beograd s ucenama i pretnjama. „Ja to… »
Brnabić: Nije bilo ultimatuma za uvođenje sankcija Rusiji

Brnabić: Nije bilo ultimatuma za uvođenje sankcija Rusiji

Novi magazin 28.04.2022
Premijerka Ana Brnabić izjavila je danas da američki zvaničnici koji su nedavno boravili u Beogradu nisu postavili ultimatume Srbiji u vezu uvođenja sankcija Rusiji. Ona je kazala da "više niko" ne dolazi u Beograd s ucenama i pretnjama. "Ja to nisam… »

Vesti dana »