Povezane vesti

Jedva čekamo da dalilu dovede kući! Anđelov najbolji drug otkrio šta misli o njegovom odnosu sa Dragojevićkom: Bolju nije…

Jedva čekamo da dalilu dovede kući! Anđelov najbolji drug otkrio šta misli o njegovom odnosu sa Dragojevićkom: Bolju nije…

Kurir 28.04.2022
Anđelo Ranković i Dalila Dragojević su poslednjih dana sve prisniji, oni su na žurki koja je bila u utorak čak imali i intimne dodire koje su svi zadrugari videli, a zbog kojih je Filip Car gore od besa. Tokom emisije "Pitanja gledalaca", oni su… »
SAD je dalila dežurna: Dragojevićku osudili zbog muvanja sa Anđelom, a ona presekla! Okreće novi list (video)

SAD je dalila dežurna: Dragojevićku osudili zbog muvanja sa Anđelom, a ona presekla! Okreće novi list (video)

Kurir 28.04.2022
Dalila Dragojević otkrila je kako će se sada ponašati s obzirom da je dobila nadimak "dežurna" koji je sama dala Ani Jovanović. Gledaoce je zanimalo zbog čega je odmah otišla kod Anđela kada je raskinula sa Filipom. - Ne bih odgovarala na ovo. Ja… »
Dalila sve bliža s anđelom, a Car ne želi ni da čuje za bivšu: Neće joj se svideti šta je rekao za nju - Daleko joj…

Dalila sve bliža s anđelom, a Car ne želi ni da čuje za bivšu: Neće joj se svideti šta je rekao za nju - Daleko joj…

Mondo 28.04.2022
Filip Car je prokomentarisao novonastalu situaciju između bivše devojke Dalile Dragojević i Anđela Rankovića. Filip Car je prokomentarisao novonastalu situaciju između bivše devojke Dalile Dragojević i Anđela Rankovića. Odnos Dalile Dragojević… »
Dalili se sviđa anđelo, daleko joj lepa kuća! Car neće da čuje za bivšu, Dragojevićki će pasti roletna kad sazna za…

Dalili se sviđa anđelo, daleko joj lepa kuća! Car neće da čuje za bivšu, Dragojevićki će pasti roletna kad sazna za…

Kurir 28.04.2022
Filip Car je na poziv Drveta mudrosti stigao u Rajski vrt gde je otvoreno progovorio o odnosu sa Dalilom Dragojević nakon raskida. On je iskreno progovorio i o njenom odnosu sa Anđelom Ranković koji je i više nego prisan poslednjih dana. - Kako si… »
Car presekao! Otkrio da li planira vezu sa Anom! Dalila pomno slušala, a ovome se nikako nije nadala! (video)

Car presekao! Otkrio da li planira vezu sa Anom! Dalila pomno slušala, a ovome se nikako nije nadala! (video)

Kurir 28.04.2022
Filip Car ne krije da je prisan sa Anom Jovaović, a sada je tokom emisije "Pitanja gledaoca" otkrio kakve namere ima sa njom. - Da li si se vratio u druženje sa dežurnom? - upitao je Milan. - Mozak se bliži mom mozgu. Totalno sam smiren, totalno sam… »
Car priznao da je ljubomoran zbog Dalile i Anđela! Filip priznao: Srce me je vodio njoj, a razum mi kaže da bežim! (video)

Car priznao da je ljubomoran zbog Dalile i Anđela! Filip priznao: Srce me je vodio njoj, a razum mi kaže da bežim! (video)

Kurir 28.04.2022
Filip Car u toku "Pitanja gledaoca" dobio je pitanja vezano za odnos Dalile Dragojević i Anđela Rankovića. - Vidi se da voliš Dalilu i da goriš od besa kada je sa Anđelom? - upitao je Milan. - Smešno mi je, ne znam šta bih rekao - rekao je Car. -… »

Vesti dana »