Povezane vesti

Konstrakta napeta pred put u Torino: Priznala sa čim se bori: "Nervozna sam, izgubila sam četiri kilograma" (video)

Konstrakta napeta pred put u Torino: Priznala sa čim se bori: "Nervozna sam, izgubila sam četiri kilograma" (video)

Blic 28.04.2022
Iako kaže da nije nervozna, Ana priznaje da su poslednje pripreme pred odlazak na Evrosong napete i da danima uvežbavaju koreografiju. Ona će u nedelju krenuti put Italije, a do aerodroma će se odvesti fićom. Ovogodišnju predstavnicu na pesmi… »
Autfit Olivere Kovačević na Konstraktinom ispraćaju ostavlja bez daha

Autfit Olivere Kovačević na Konstraktinom ispraćaju ostavlja bez daha

Nova 28.04.2022
Olivera Kovačević, urednica zabavnog programa RTS, svojim današnjim dolaskom u Galeriju RTS, uveličala je ispraćaj Ane Konstrakte Đurić na Evroviziju. Olivera Kovačević je prisutne ostavila bez daha pojavivši se u crnom odelu, na štikalama i sa… »
Olivera Kovačević i Kesić zajedno na RTS-u: Voditelj uz Konstraktu pre Torina

Olivera Kovačević i Kesić zajedno na RTS-u: Voditelj uz Konstraktu pre Torina

Nova 28.04.2022
Zoran Kesić, humorista, voditelj i autor emisije "24 minuta" koja se emituje na Nova S, danas je bio jedan od počasnih gostiju RTS na ispraćaju Ane Đurić Konstrakte, srpske predstavnice na Evroviziji, u Torino. Kesić, kao dugogodišnji prijatelj Ane… »
Konstrakta o napadima: Stočić je samo stočić, ne izražava moje stavove

Konstrakta o napadima: Stočić je samo stočić, ne izražava moje stavove

Danas 28.04.2022
Ana Đurić Konstrakta, predstavnica Srbije na ovogodišnjoj Evroviziji, svečano je ispraćena danas u Torino, a po prvi put je za medije prokomentarisala situaciju povodom njene uskršnje fotografije i „problematičnih stočića“ čiji je oblik… »
Konstrakta svečano ispraćena u Torino

Konstrakta svečano ispraćena u Torino

Nova 28.04.2022
Predstavnicu Srbije na Evroviziji, Anu Đurić Konstraktu, medijske ekipe danas ispraćaju na put u Torino, gde će se održati ovogodišnje takmičenje. Tim povodom u Galeriji RTS upriličena je prigoda i svečani ispraćaj za srpsku predstavnicu… »
Konstrakta o slovu „Z“: Stolovi su samo stolovi, a ne i moji stavovi VIDEO

Konstrakta o slovu „Z“: Stolovi su samo stolovi, a ne i moji stavovi VIDEO

Nova 28.04.2022
Predstavnica Srbije Ana Đurić Konstrakta je svečano ispraćena na Pesmu Evrovizije u Torino, u Italiji. Poslednjih dana je u centru pažnje bila Konstraktina fotografija koja je kružila Tviterom, a na kojoj ona sedi, a ispred nje je stočić koji… »
(Foto) konstrakti za srećan put: uručene italijanska i srpska zastava: "daću sve od sebe da našu zemlju predstavim na pravi…

(Foto) konstrakti za srećan put: uručene italijanska i srpska zastava: "daću sve od sebe da našu zemlju predstavim na pravi…

Blic 28.04.2022
Ovogodišnju predstavnicu na pesmi "Evrovizije", Anu Đurić Konstraktu, medijske ekipe ispraćaju na put u Torinu gde će se održati samo takmičenje. Umetnica je zablistala u belom odelu, a svi su primetili vez na srcu. Ono što je interesantno jeste… »
Srbija prati Konstraktu na evroviziju: Ambasador Italije joj uručio zastavu, a umetnica mu dala poseban poklon (foto/video)

Srbija prati Konstraktu na evroviziju: Ambasador Italije joj uručio zastavu, a umetnica mu dala poseban poklon (foto/video)

Večernje novosti 28.04.2022
PREDSTAVNICU Srbije na pesmi "Evrovizije" Anu Đurić Konstraktu medijske ekipe ispraćaju na put u Torino, gde će se održati ovogodišnje takmičenje. Foto: M. Anđela Tim povodom u Galeriji RTS-a upriličena je prigoda i svečani ispraćaj za srpsku… »
(Video) Ispraćaj konstrakte u Torino: Umetnica u belom, a svi su primetili njen vez na srcu koji ima posebno značenje

(Video) Ispraćaj konstrakte u Torino: Umetnica u belom, a svi su primetili njen vez na srcu koji ima posebno značenje

Blic 28.04.2022
Ovogodišnju predstavnicu na pesmi "Evrovizije", Anu Đurić Konstraktu, medijske ekipe ispraćaju na put u Torinu gde će se održati samo takmičenje. Umetnica je zablistala u belom odelu, a svi su primetili vez na srcu. Upravo na tom mestu, Konstrakta… »

Vesti dana »