Povezane vesti

Sandra Čaprić napravila haos usred restorana?! Šuška se da je videla Janjuša u zanosu, a evo šta pevačica kaže…

Sandra Čaprić napravila haos usred restorana?! Šuška se da je videla Janjuša u zanosu, a evo šta pevačica kaže…

Kurir 28.04.2022
Bivši ljubavni par Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš uhvaćen je protekle noći u jednom eminentnom lokalu u srcu Beograda. Bivši ljubavnici bili su u društvu nekoliko ljudi, a na istom mestu se našla i Sandra Čaprić sa kojom je… »
Rijaliti napolju! Čaprićka zgrožena snimkom Maje i Janjuša: Blokirao me, u meni je video zlatnu koku, a ja ne želim…

Rijaliti napolju! Čaprićka zgrožena snimkom Maje i Janjuša: Blokirao me, u meni je video zlatnu koku, a ja ne želim…

Kurir 28.04.2022
Snimak iz noćnog provoda Maje Marinković i Marka Janjuševića Janjuša isplivao je na društvene mreže, a sada se oglasila i pevačica Sandra Čaprić. Naime, Janjuš je nedavno rekao da će biti menadžer Sandri Čaprić, ali su se izgleda stvari… »
Rekao da ga "silikonke ne zanimaju", pa opet završio s bivšom! Maja Marinković i Janjuš uhvaćeni zajedno u provodu! Foto

Rekao da ga "silikonke ne zanimaju", pa opet završio s bivšom! Maja Marinković i Janjuš uhvaćeni zajedno u provodu! Foto

Mondo 28.04.2022
Stara ljubav zaborava nema, a tome svedoči i novi snimak Maje Marinković i Janjuša, koji su uživali zajedno u jednom beogradskom restoranu. Stara ljubav zaborava nema, a tome svedoči i novi snimak Maje Marinković i Janjuša, koji su uživali zajedno… »
Maja i Janjuš ponovo zajedno?! Isplivao njihov zajednički snimak, a ona ih je odala! (foto)

Maja i Janjuš ponovo zajedno?! Isplivao njihov zajednički snimak, a ona ih je odala! (foto)

Kurir 28.04.2022
Bivši ljubavnici i rijaliti igrači Maja Marinković i Marko Janjušević Janjuš uhvaćeni su u provodu zajedno u jednom prestoničkom restoranu. Naime, na Instagramu se pojavio snimak na kome se vidi kako se Janjuš i Maja provode i sve vreme gledaju… »

Vesti dana »