Povezane vesti

Barbara Bobak uživa za sve pare nakon raskida da lazićem: Pevač otišao u Cirih, a ona u s*ksi haljini raspametila muški…

Barbara Bobak uživa za sve pare nakon raskida da lazićem: Pevač otišao u Cirih, a ona u s*ksi haljini raspametila muški…

Kurir 29.04.2022
Darko Lazić našao se u žiži javnosti kada je završio u pritvoru zbog bahate vožnje i kokaina, a pevač je priznao i da ga je dotukao raskid sa pevačicom Barbarom Bobak. Dok je Darko za medije govorio kako je tugu nakon raskida lečio alkoholom… »
Darko Lazić napustio Srbiju FOTO

Darko Lazić napustio Srbiju FOTO

Nova 29.04.2022
Pevač se našao u centru skandala nakon privođenja zbog čitavog niza prekršaja koje je napravio. Nakon što je policija privela Lazića zbog prekoračenja brzine, upravljanjem vozilom bez vozačke dozvole i pozitivnog testa na prisutnost alkohola i… »
Komšije Darka Lazića osudile njegovo ponašanje: „Daje loš primer“

Komšije Darka Lazića osudile njegovo ponašanje: „Daje loš primer“

Nova 29.04.2022
Pevačevo privođenje zbog prekršaja u saobraćaju uzdrmalo je domaću javnost. Pevač Darko Lazić nedavno je priveden zbog niza saobraćajnih prekršaja zbog čega će morati da plati visoku kaznu i dobio je zabranu na godinu dana za upravljanje… »
Darka Lazića su sve žene ostavile zbog poroka

Darka Lazića su sve žene ostavile zbog poroka

Nova 29.04.2022
Pevač je pre dva dana priveden zbog niza prekršaja u saobraćaju, a pored brze vožnje bio je pozitivan na testovima za alkohol i narkotike. Darku Laziću su ovi poroci očigledno veliki problem u životu, budući da su ga tri žene sa kojima je živeo… »
Ovo će Darka Lazića slomiti! Komšije iz rodnog kraja teško osudile folkera: Neće više smeti pred oči da im izađe…

Ovo će Darka Lazića slomiti! Komšije iz rodnog kraja teško osudile folkera: Neće više smeti pred oči da im izađe…

Kurir 29.04.2022
Darko Lazić napravio je još jedan veliki saobraćajni prekršaj, a ekipa Kurir televizije je odlučila da poseti njegov rodni kraj Brestač i pita meštane da iskomentarišu novu nevolju u koju je zapao poznati folker. Pevač je, da podsetimo, priveden… »
I oni vole ludu vožnju: Lazić nije jedini bahat za volanom, ona je vozila 159 kilometara na sat, a ovaj muškarac ozbiljno…

I oni vole ludu vožnju: Lazić nije jedini bahat za volanom, ona je vozila 159 kilometara na sat, a ovaj muškarac ozbiljno…

Kurir 29.04.2022
Popularni pevač Darko Lazić kažnjen je sa 200.000 dinara i zabranom upravljanja motornim vozilom godinu dana, jer je juče, 27. aprila, u 4 sata ujutru zaustavljen na Novom Beogradu tokom vožnje od 117 kilometara na sat, bez važeće vozačke dozvole… »
Darko Lazić nije jedini bahat za volanom: Ova pevačica vozila 159 kilometara na sat, dok je Ćaletov sin bežao od policije

Darko Lazić nije jedini bahat za volanom: Ova pevačica vozila 159 kilometara na sat, dok je Ćaletov sin bežao od policije

Blic 29.04.2022
Iako je Darko Lazić neprevaziđen kada su prekršaji i kršanje zakona u saobraćau u pitanju, pevač nije jedini koji divlja u automobilu. Pojedine poznate ličnosti iznova i iznova se "zabavljaju" za volanom i divljačkom vožnjom bez problema krše… »
Darko Lazić mora opet u školu?! Posle haosa sa privođenjem i drogom, pevač će preuzeti ovaj potez

Darko Lazić mora opet u školu?! Posle haosa sa privođenjem i drogom, pevač će preuzeti ovaj potez

Kurir 29.04.2022
Pevač Darko Lazić koji je u sredu ujutro priveden zbog niza prekršaja koje je otkrila saobraćajna policija kada ga je presretač zaustavio. Darko je vozio bez vozačke dozvole koja mu je oduzeta još u decembru 2013. godine, a da bi povratio ovu… »
Darko Lazić: Neko mi je sipao narkotike u piće, a pio sam zbog Barbare

Darko Lazić: Neko mi je sipao narkotike u piće, a pio sam zbog Barbare

Nova 29.04.2022
Pevač tvrdi da nije konzumirao narkotike u noći kada je uhapšen jer je divljao po auto-putu. On je pušten na slobodu, a sada je priznao da je pio alkohol i da je vozio bez dozvole, ali ne i da je koristio psihoaktivne supstance koje su mu pronađene u… »
Tačno je da sam bio pozitivan na kokain! Darko Lazić posle skandala priznao sve - Lečio sam tugu alkoholom zbog Barbare!

Tačno je da sam bio pozitivan na kokain! Darko Lazić posle skandala priznao sve - Lečio sam tugu alkoholom zbog Barbare!

Mondo 29.04.2022
Pevač Darko Lazić je nakon privođenja otkrio da li je koristio narkotike, zašto je pio, da li ima vozačku dozvolu i da li je svestan svojih neodgovornih postupaka kojima ugrožava i svoj i tuđi život. Pevač Darko Lazić je nakon privođenja otkrio… »
"Tačno je da sam bio pozitivan na kokain": Šok ispovest Darka Lazića: "Tugu sam lečio pićem zbog Barbare, utučen sam"

"Tačno je da sam bio pozitivan na kokain": Šok ispovest Darka Lazića: "Tugu sam lečio pićem zbog Barbare, utučen sam"

Blic 29.04.2022
Darko Lazić tvrdi da nije konzumirao narkotike u noći kada je uhapšen kako divlja po auto-putu. On je pušten na slobodu, a sada je priznao da je pio alkohol i da je vozio bez dozvole, ali ne i da je koristio psihoaktivne supstance koje su mu… »
Prva izjava Darka Lazića nakon incidenta: "Tugu sam lečio u alkoholu, Barbara hoće pauzu u vezi"

Prva izjava Darka Lazića nakon incidenta: "Tugu sam lečio u alkoholu, Barbara hoće pauzu u vezi"

Večernje novosti 29.04.2022
PRIZNAJEM, popio sam na žurci, ali nisam se drogirao! Zato sam i pristao da me policajci testiraju na narkotike. Sigurno mi je neko ubacio nešto u piće ili sam pio iz tuđe čaše - tvrdi Darko Lazić. Foto: Printskrin Darko Lazić tvrdi da se nije… »
Darko i Barbara raskinuli jer ona ima drugog? "To je glavni razlog kraha veze", isplivali šok detalji: "Posle ovog je…

Darko i Barbara raskinuli jer ona ima drugog? "To je glavni razlog kraha veze", isplivali šok detalji: "Posle ovog je…

Blic 29.04.2022
Darko Lazić je pre dva dana priveden, a alko-test i test na narkotike pokazali su da je folker vozio automobil pod dejstvom alkohola, ali i kokaina. Kažnjen je sa 200.000 dinara i zabranom upravljanja motornim vozilom od godinu dana, dok je Barbara… »
Evo šta je Darko Lazić obećao sudiji: Sve se saznalo! Kažnjen sa 200.000, a sudu rekao da je imao drogu u krvi na jedan od…

Evo šta je Darko Lazić obećao sudiji: Sve se saznalo! Kažnjen sa 200.000, a sudu rekao da je imao drogu u krvi na jedan od…

Blic 28.04.2022
Darko Lazić je juče priveden, a alko-test i test na narkotike pokazali su da je folker vozio automobil pod dejstvom alkohola, ali i kokaina. Menadžer Darka Lazića tvrdi da pevač nije konzumirao narkotike i da nije siguran šta se tačno dogodilo na… »

Vesti dana »