Povezane vesti

7 Dana smišlja odgovor između 2 pada na glavu! Jovana brutalno odgovorila Ćertiću - Neka čuva Mariju, imam keca u rukavu

7 Dana smišlja odgovor između 2 pada na glavu! Jovana brutalno odgovorila Ćertiću - Neka čuva Mariju, imam keca u rukavu

Mondo 29.04.2022
Jovana Jeremić je odgovorila Urošu Ćertiću na uvrede u kojima je naveo između ostalog da je "dvorska luda", i nije ga poštedela. Jovana Jeremić je odgovorila Urošu Ćertiću na uvrede u kojima je naveo između ostalog da je "dvorska luda", i nije… »
"Za voditeljku Slagalice imam još jednog keca u rukavu" Novi haos Jovane Jeremić: "Marija je promiskuitetna, a Ćertić ne…

"Za voditeljku Slagalice imam još jednog keca u rukavu" Novi haos Jovane Jeremić: "Marija je promiskuitetna, a Ćertić ne…

Blic 29.04.2022
Nekadašnji učesnik rijalitija "Parovi", kaskader Uroš Ćertić, sinoć je osuo drvlje i kamenje po voditeljki "Pinka" Jovani Jeremić, umešavši ponovo u sve njenu koleginicu sa RTS-a Mariju Veljković. Sada je priča dobila nastavak, jer se Jovana… »
"Za jovanu Jeremić se svašta priča po Beogradu": Uroš Ćertić opleo po voditeljki "Pinka", a evo da li se video sa Marijom…

"Za jovanu Jeremić se svašta priča po Beogradu": Uroš Ćertić opleo po voditeljki "Pinka", a evo da li se video sa Marijom…

Blic 28.04.2022
Kaskader Uroš Ćertić rekao je sve što misli o voditeljki "Pinka" Jovani Jeremić nakon svega što je ona rekla o Mariji Veljković. Uroš Ćertić je u žiži medijskog interesovanja usled afere sa voditeljnom "Slagalice", Marijom Veljković, a sad je… »

Vesti dana »