Povezane vesti
Novi sukob izraelske policije i Palestinaca u kompleksu džamije Al Aksa
IndeksOnline 29.04.2022
JERUSALIM – Palestinci su rano jutros bacali kamenice i izraelska policija je ispaljivala gumene metke na muslimansko svetilištu u Jerusalimu, koje je poprište čestih sukoba u proteklim nedeljama. Policija je navele da su Palestinci u džamiji Al Aksa… »
Najmanje 12 Palestinaca povređeno danas u Al Aksi
Telegraf 29.04.2022
U toku ovog meseca bilo je skoro svakodnevno sukoba u džamiji, pošto se islamski Ramazan poklopio sa jevrejskom proslavom Pashe. Najmanje 12 Palestinaca povređeno je danas u sukobima sa izraelskom policijom u kompleksu džamije Al Aksa u Jerusalimu… »
Crveni polumesec: U sukobima u al-Aksi povređene 42 osobe
Slobodna Evropa 29.04.2022
U sukobima između Palestinaca i izraelske policije u džamiji Al-Aksa u Jerusalimu u petak su povređene 42 osobe, saopštio je u petak, 29. aprila, palestinski Crveni polumesec. Nemiri su se dogodili poslednjeg petka u muslimanskom svetom mesecu Ramazanu… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju: Toplo vreme sa lokalnim pljuskovima i upozorenjima na grmljavinske nepogode
Naslovi.ai pre 1 minutjoš 28 povezanih
Šapić: Sutra počinje podela kartica za besplatno korišćenje bazena u Beogradu
Beta pre 4 satijoš 19 povezanih
Ministarka energetike: Pregovori o prodaji NIS-a kompleksni, očekujemo da se kreću u dobrom smeru
Danas pre 3 satajoš 16 povezanih
Bulevar despota Stefana u Beogradu biće od avgusta zatvoren na dve godine
Beta pre 2 satajoš 12 povezanih




