Povezane vesti

Milici Pavlović manijak dolazio na vrata, potresla se zbog Sandre

Milici Pavlović manijak dolazio na vrata, potresla se zbog Sandre

Vesti online 29.04.2022
Mlada muzička zevzda Milica Pavlović prokomentarisala je incident, kada je njenu koleginicu Sandru Afriku napao manijak, koji ju je godinama proganjao. Pavlovićeva je istakla da se potresla zbog Afrike i da joj je poslala poruku kada je videla šta joj… »
"Prošla sam gore od sandre afrike": I Milicu Pavlović proganjaju: "Meni je manijak došao do ulaznih vrata"

"Prošla sam gore od sandre afrike": I Milicu Pavlović proganjaju: "Meni je manijak došao do ulaznih vrata"

Blic 29.04.2022
Pevačica Milica Pavlović prokomentarisala je slučaj napada na pevačicu Sandru Afriku. Milica Pavlović je sinoć otvorila letnju sezonu na popularnom beogradskom splavu "Konzulat". - Dragi moji, želim da ovde budu najbolje žurke u gradu, a da vam ja… »
Strašno sam se potresla zbog Sandre: Šok priznanje Milice Pavlović - otkrila kakvu traumu je ona doživela od manijaka!

Strašno sam se potresla zbog Sandre: Šok priznanje Milice Pavlović - otkrila kakvu traumu je ona doživela od manijaka!

Mondo 29.04.2022
Milica Pavlović je prokomentarisala slučaj Sandre Afrike koju je napao manijak i priznala da je imala čak i gora iskustva. Milica Pavlović je prokomentarisala slučaj Sandre Afrike koju je napao manijak i priznala da je imala čak i gora iskustva… »
Šok priznanje Milice Pavlović: Manijak mi je došao do ulaznih vrata poslala sam Sandri Africi poruku, strašno sam se…

Šok priznanje Milice Pavlović: Manijak mi je došao do ulaznih vrata poslala sam Sandri Africi poruku, strašno sam se…

Kurir 29.04.2022
Pevačica Milica Pavlović prokomentarisala je slučaj napada na pevačicu Sandru Afriku. Milica Pavlović imala je svoj prvi nastup u Beogradu nakon objavljivanja novog albuma, gde nam je otkrila za koju pesmu misli da će postati najveći hit, da li su… »

Vesti dana »