Povezane vesti
Obustavljeni teretni vozovi između Severne Koreje i Kine zbog kovida 19
Politika 29.04.2022
PEKING- Prekogranični teretni vozovi između Severne Koreje i Kine obustavljeni su zbog epidemije kovid-19, saopštio je danas portparol kineskog ministarstva spoljnih poslova Džao Liđijan. On je ovo saopštio na konferenciji za novinare nakon što je… »
Kina i Severna Koreja zaustavljaju prekogranične prelaze zbog straha od kovida
Slobodna Evropa 29.04.2022
Kina je obustavila prekogranične prevoze teretnih vozova sa Severnom Korejom nakon konsultacija, nakon što su u kineskom pograničnom gradu Dandongu zabeleženi slučajevi infekcije kovidom-19, saopštilo je u petak Ministarstvo spoljnih poslova Kine… »
Vesti dana »
![Međusobne optužbe Hamasa i Izraela za kršenje primirja; posrednici strahuju od raspada sporazuma](https://nstatic.net/644/38955644vbfyjh.jpg)
Međusobne optužbe Hamasa i Izraela za kršenje primirja; posrednici strahuju od raspada sporazuma
RTS pre 10 minutajoš 12 povezanih
![Đurić na sastanku sa Kajom Kalas: Članstvo u EU prioritet Srbije, otvaranje Klastera 3 veoma značajno](https://nstatic.net/421/38955421ddwrbn.jpg)
Đurić na sastanku sa Kajom Kalas: Članstvo u EU prioritet Srbije, otvaranje Klastera 3 veoma značajno
Blic pre 3 satajoš 2 povezane
![Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“](https://nstatic.net/854/38953854zfbuzc.jpg)
Vučić najavio razgovore sa Savezom vojvođanskih Mađara o deklaraciji „Vojvodina u Srbiji“
Danas pre 6 satijoš 1 povezana