Povezane vesti

Lajčak: Nastavak pregovora o tablicama 13. maja u Briselu

Lajčak: Nastavak pregovora o tablicama 13. maja u Briselu

Novi magazin 29.04.2022
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine Miroslav Lajčak najavio je danas da će nova runda pregovora o registarskim tablicama biti održana 13. maja u Briselu. "Drago mi je što mogu da najavim da smo se, nakon konsultacija sa… »
Lajčak: Nastavljamo razgovore o registarskim tablicama 13. maja u Briselu

Lajčak: Nastavljamo razgovore o registarskim tablicama 13. maja u Briselu

N1 Info 29.04.2022
Specijalni predstavnik Evropske unije (EU) za dijalog Beograda i Prištine najavio je nastavak razgovora o registarskim oznakama. „Drago mi je što mogu da saopštim da smo se posle mojih jučerašnjih i današnjih konsultacija sa dva glavna… »
Lajčak: Nastavak pregovora o tablicama 13. maja u Briselu

Lajčak: Nastavak pregovora o tablicama 13. maja u Briselu

Euronews 29.04.2022
Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine, Miroslav Lajčak, najavio je danas da će nova runda pregovora dve strane o registarskim tablicama biti održana 13. maja u Briselu. "Drago mi je što mogu da najavim da smo se, nakon… »
Lajčak najavio susret pregovarača Srbije i Kosova za 13. maj

Lajčak najavio susret pregovarača Srbije i Kosova za 13. maj

Slobodna Evropa 29.04.2022
Specijalni predstavnik Evropske unije (EU) za dijalog Kosova i Srbije, Miroslav Lajčak, potvrdio je da će naredni sastanak glavnih pregovarača biti održan 13. maja. Na sastanku će se, prema Lajčaku, pokušati pronaći rešenje za registarske… »
Miroslav Lajčak: Nastavak pregovora o tablicama 13. maja u Briselu

Miroslav Lajčak: Nastavak pregovora o tablicama 13. maja u Briselu

Telegraf 29.04.2022
U Briselu 22. aprila nije postignut dogovor o tablicama, tako da je na snazi ostao sporazum o stikerima od septembra prošle godine. Specijalni izaslanik Evropske unije za dijalog Beograda i Prištine, Miroslav Lajčak, najavio je danas da će nova runda… »

Vesti dana »