Povezane vesti
Kakav vlasnik, takav pas: Pitbulove šetaju bez povoca, agresivan čovek od pudlice može da napravi opasnog psa
Telegraf 29.04.2022
Prema Zakonu o dobrobiti životinja, opasne pse mogu u šetnju da izvode samo punoletni, na povocu i sa zaštitnom korpom na njušci. Vlasnik dva pitbula koji su ženi u Pančevu početkom januara otkinuli ruku, osuđen je na pet godina zatvora zato što je svoje… »
"I: od pudle možete da napravite zver koja će da napada sve": Svaki pas može da bude opasan, ako ga vlasnik tako vaspitava
Blic 29.04.2022
Vlasnik dva pitbula koji su ženi u Pančevu početkom januara otkinuli ruku, osuđen je na pet godina zatvora zato što je svoje pse, koji su svrstani u kategoriju "opasan pas", držao suprotno propisima. Nije, nažalost, jedini. U poslednje vreme česte su… »
Vesti dana »
Nakon tri i po sata normalizovan saobraćaj na putevima kod Lebana, izlila se voda na kolovoz – Kod Doljevca odron
Rešetka pre 6 satijoš 3 povezane
Veliko iznenađenje: Srbija slavila tek na peterce protiv autsajdera na startu Evropskog prvenstva
Danas pre 6 satijoš 2 povezane





