Повезане вести
У Србији у прва три месеца 2022. било 57 одсто више туриста него у исто време прошле године
Радио 021 30.04.2022
У Србији је у прва три месеца ове године боравило укупно 624.262 туриста, што је 57 одсто више него у исто време прошле године, објавио је данас Републички завод за статистику. У првом кварталу регистровано је 378.230 домаћих… »
Бечки економски институт за Србију прогнозира привредни раст од 3,6 одсто
Каматица 30.04.2022
Бечки економски институт у пролећној прогнози полази од такозваног "статус кво" основног сценарија, а уколико би рат даље ескалирао и Европска унија увела ембарго на нафту и гас из Русије, у источној и средњој Европи би био… »
Инфлација у еврозони обара рекорд шести месец заредом: Расту цена највише допринели енергенти, прогнозе за ову годину суморне
Блиц 30.04.2022
Инфлација у еврозони достигла је у априлу нов рекордан ниво шести месец заредом, са стопом од 7,5 одсто на годишњем нивоу, према прелиминарним проценама европског завода за статистику, Евростат. Међу земљама чланицама, највише… »
Вести дана »
Опрез! Веома опасна појава и овог јутра над овим деловима Србије: ево где је најкритичније
Телеграф пре 3 минутајош 17 повезаних
Моћни Дончић и борбени Леброн поклекли пред Сан Антонијом у борби за полуфинале НБА Купа
Еуроневс пре 1 сатјош 19 повезаних
"То је крађа, одувек се радило о нафти": Погледајте како Американци упадају на танкер крај Венецуеле (видео)
Мондо пре 58 минутајош 14 повезаних
Преврнуо се чамац са групом миграната код Славонског Брода, троје погинулих
Н1 Инфо пре 13 минутајош 12 повезаних




