Povezane vesti

Zelenski: Rusi su bili na korak od toga da me zarobe ili ubiju

Zelenski: Rusi su bili na korak od toga da me zarobe ili ubiju

Vesti online 30.04.2022
U intervjuu za magazin “Tajm” ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski otkrio je da su ruske trupe dva puta pokušale da upadnu u predsednički kompleks. Zelenski je ispričao da su ruske snage bile na korak od toga da ga zarobe ili ubiju u prvim… »
Zelenski o početku invazije: „Rusi bili na korak od toga da me ubiju“

Zelenski o početku invazije: „Rusi bili na korak od toga da me ubiju“

Nova 30.04.2022
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski kazao je u intervjuu za Tajm magazin da su ruske snage, koje su na početku invazije dva puta pokušale da upadnu u predsednički kompleks u Kijevu, u jednom momentu došle "na korak od toga" da ga zarobe ili… »
Zelenski otkrio kako su izgledali prvi sati ruske invazije na Ukrajinu: "Rusi bili na korak od toga da me uhvate"

Zelenski otkrio kako su izgledali prvi sati ruske invazije na Ukrajinu: "Rusi bili na korak od toga da me uhvate"

Euronews 30.04.2022
U intervjuu za magazin "Tajm" ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski otkrio je da su ruske trupe dva puta pokušale da upadnu u predsednički kompleks dok su on i njegova porodica još bili unutra. Zelenski je ispričao da su ruske snage bile na korak… »
Ruski padobranci umalo ubili Zelenskog u prvim satima invazije, sve je bilo kao na filmu

Ruski padobranci umalo ubili Zelenskog u prvim satima invazije, sve je bilo kao na filmu

Luftika 30.04.2022
U intervjuu za američki magazin “Tajm”, ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski rekao je da su ga ruske snage umalo ubile u prvim satima invazije, prenosi Gardijan. On je rekao da su ruske vojne snage prvog dana pokušale da zauzmu oblast u kojoj se… »
Ruski vojnici umalo zarobili Zelenskog! Padobranci se spustili u Kijev - "Ovo smo viđali samo na filmovima!"

Ruski vojnici umalo zarobili Zelenskog! Padobranci se spustili u Kijev - "Ovo smo viđali samo na filmovima!"

Mondo 30.04.2022
Volodimir Zelenski priznao da je vojska Vladimira Putina bila blizu toga da ga zarobi u prvim satima invazije. Volodimir Zelenski priznao da je vojska Vladimira Putina bila blizu toga da ga zarobi u prvim satima invazije. U intervjuu američkom magazinu… »

Vesti dana »