Povezane vesti

Uhapšen Filip Korać, bliski saradnik Luke Bojovića

Uhapšen Filip Korać, bliski saradnik Luke Bojovića

Radio 021 30.04.2022
Filip Korać uhapšen je u Hrvatskoj zbog falsifkovanja isprava, javlja Nova.rs, ističući da je reč o čoveku od najvećeg poverenja Luke Bojovića i jednom od najvećih neprijatelja kavačkog klana. On je uhapšen 24. aprila. Kako Nova.rs nezvanično… »
Mediji: Filip Korać došao u pratnji advokata u zagrebački Remetinec

Mediji: Filip Korać došao u pratnji advokata u zagrebački Remetinec

Danas 30.04.2022
Filip Korać, bliski saradnik Luke Bojovića, nalazi se u zagrebačkom zatvoru Remetinec, gde je sam u pratnji advokata došao s nepoznate lokacije kako bi učestvovao u krivičnom postupku koji se protiv njega u tajnosti vodio zbog falsifikovanja… »
Advokat Filipa Koraća: Sam se javio policiji, to je bagatelni postupak

Advokat Filipa Koraća: Sam se javio policiji, to je bagatelni postupak

Nova 30.04.2022
Gordan Preglej, advokat Filipa Koraća kaže da se njemu javio "gospodin Korać i rekao mu da je saznao da se protiv njega u Hrvatskoj vodi postupak za krivično delo falsifikovanje isprava". „On je želeo rešiti tu situaciju, jer to je bagatelni… »
Bliski saradnik Luke Bojovića Filip Korać u pritvoru, sam se prijavio

Bliski saradnik Luke Bojovića Filip Korać u pritvoru, sam se prijavio

Radio 021 30.04.2022
Filip Korać, bliski saradnik Luke Bojovića, nalazi se u zagrebačkom zatvoru Remetinec. On je sam u pratnji advokata došao s nepoznate lokacije kako bi učestvovao u krivičnom postupku koji se protiv njega u tajnosti vodio zbog falsifikovanja pasoša… »
Jutarnji: Filip Korać, "desna ruka" Luke Bojovića, sam došao u zatvor i predao se policiji Hrvatske

Jutarnji: Filip Korać, "desna ruka" Luke Bojovića, sam došao u zatvor i predao se policiji Hrvatske

RTS 30.04.2022
Filip Korać, koji važi za "desnu ruku" Luke Bojovića, od utorka se nalazi u zagrebačkom zatvoru Remetinec gde je sâm, u pratnji advokata, došao s nepoznate lokacije kako bi učestvovao u krivičnom postupku koji se protiv njega u tajnosti vodio zbog… »
Koliko je Korać platio lažni hrvatski pasoš: U akciji Krtica pala i pevačica, a oni su bili na spisku lažnih Hrvata

Koliko je Korać platio lažni hrvatski pasoš: U akciji Krtica pala i pevačica, a oni su bili na spisku lažnih Hrvata

Kurir 30.04.2022
Filip Korać predao se 24. aprila u Hrvatskoj nakon velike akcije na otkrivanju lažnih identiteta ljudi povezanih sa kriminalnim miljeom, koji su dobijali originalne isprave sa tuđim podacima, a njihovim fotografijama. Korać je bio na hrvatskoj… »
Oglasio se advokat Filipa Koraća i otkrio zašto se predao: Nema tu nikakve misterije, evo zašto neće biti izručen Srbiji

Oglasio se advokat Filipa Koraća i otkrio zašto se predao: Nema tu nikakve misterije, evo zašto neće biti izručen Srbiji

Mondo 30.04.2022
Prvi put nakon jučerašnjeg hašenja Filipa Koraća u Hrvatskog oglasio se njegov advokat. Prvi put nakon jučerašnjeg hašenja Filipa Koraća u Hrvatskog oglasio se njegov advokat. Gordan Preglej, advokat Filipa Koraća je rekao da se njemu javio… »
Mediji: Filip Korać sam, u pratnji advokata, došao u zagrebački Remetinec

Mediji: Filip Korać sam, u pratnji advokata, došao u zagrebački Remetinec

N1 Info 30.04.2022
Filip Korać, kojeg mediji prozivaju kao jednog od pripadnika "zemunskog klana" i osobu povezanu s vrhom crnogorskog "škaljarskog klana", od utorka se nalazi u pritvoru u Zagrebu, gde je sam, u pratnji advokata, došao s nepoznate lokacije kako bi… »
Oglasio se advokat Filipa Koraća: Otkrio zašto se predao policiji i poručio: "Gospodin Korać neće biti izručen Srbiji"

Oglasio se advokat Filipa Koraća: Otkrio zašto se predao policiji i poručio: "Gospodin Korać neće biti izručen Srbiji"

Blic 30.04.2022
Gordan Preglej, advokat Filipa Koraća za Kurir kaže da se njemu javio "gospodin Korać i rekao mu da je saznao da se protiv njega u Hrvatskoj vodi postupak za krivično delo falsifikovanje isprava". - On je želeo rešiti tu situaciju, jer to je… »
Oglasio se advokat Filipa Koraća za Kurir: Otkrio zašto se predao policiji i da li će biti izručen Srbiji

Oglasio se advokat Filipa Koraća za Kurir: Otkrio zašto se predao policiji i da li će biti izručen Srbiji

Kurir 30.04.2022
Gordan Preglej, advokat Filipa Koraća za Kurir kaže da se njemu javio "gospodin Korać i rekao mu da je saznao da se protiv njega u Hrvatskoj vodi postupak za krivično delo falsifikovanje isprava". - On je želeo rešiti tu situaciju, jer to je… »
Oglasio se advokat Filipa Koraća: Odgovorio je na pitanje o izolaciji i izručenju Srbiji

Oglasio se advokat Filipa Koraća: Odgovorio je na pitanje o izolaciji i izručenju Srbiji

Telegraf 30.04.2022
- Kako je njemu još ranije određen pritvor, u istrazi, jer se pretpostavilo da se do njega ne može doći, on je zadržan u Remetincu - dodao je Gordan Preglej. Gordan Preglej, advokat Filipa Koraća kaže da se njemu javio "gospodin Korać i rekao mu… »
Jutarnji: Filip Korać sam došao u zatvor i predao se hrvatskoj policiji

Jutarnji: Filip Korać sam došao u zatvor i predao se hrvatskoj policiji

Euronews 30.04.2022
Filip Korać, koji važi za "desnu ruku" Luke Bojovića, od utorka se nalazi u zagrebačkom zatvoru Remetincu gde je sam u pratnji advokata došao s nepoznate lokacije kako bi učestvovao u krivičnom postupku koji se protiv njega u tajnosti vodio zbog… »
Uhapšen mafijaški bos Filip Korać – čovek kome je Belivuk slao poruke preko leševa

Uhapšen mafijaški bos Filip Korać – čovek kome je Belivuk slao poruke preko leševa

Luftika 30.04.2022
Filip Korać uhapšen je u Hrvatskoj 24. aprila zbog falsifkovanja isprava, a reč je o čoveku koji slovi za osobu od najvećeg poverenja Luke Bojovića. Bojović trenutno služi kaznu u Španiji i jedan od najvećih neprijatelja kavačkog klana. Srpska… »
Korać "pao" zbog lažnih dokumenta: Pokrenut postupak i protiv Zvicera

Korać "pao" zbog lažnih dokumenta: Pokrenut postupak i protiv Zvicera

Blic 30.04.2022
Filip Korać se sam predao hrvatskoj policiji 24. aprila zbog falsifikovanja isprava, saznaje "Blic". Ovo je akcija tužilastva za organizovani kriminal i hrvatskih istražnih organa koja se odnosi na procesuiranje faslifikatora isprava i otkrivanje… »

Vesti dana »