Povezane vesti

"I ja bih kitio kuću od 80.000 € da sam tražio 10.000 za noć za trojku": Šok tvrdnje Uroša Ćertića na račun Kaje…

"I ja bih kitio kuću od 80.000 € da sam tražio 10.000 za noć za trojku": Šok tvrdnje Uroša Ćertića na račun Kaje…

Mondo 30.04.2022
Uroš Ćertić objavio je šokantne tvrdnje na račun pevačice Kaje Ostojić navodeći da je "tražila 10.000 evra za noć na Kopaoniku", a objavu je ubrzo uklonio s Instagrama. Uroš Ćertić objavio je šokantne tvrdnje na račun pevačice Kaje… »
Uroš Ćertić napao Kaju: I ja bih gradio kuću da sam tražio 10.000 evra za noć

Uroš Ćertić napao Kaju: I ja bih gradio kuću da sam tražio 10.000 evra za noć

Nova 30.04.2022
Kaskader koji je prethodnih dana bio u žiži javnosti zbog navodne afere sa voditeljkom Marijom Veljković, sada je napao pevačicu i povezao je sa elitnom prostitucijom. Naime, Kaja je nedavno pazarila kuću, koju je navodno platila 80.000 evra… »
Kaja Ostojić za praznik rada došla u Srbiju da zasuče rukave! Dala za luks kuću 80.000 €, a sad mora još za ovo da se…

Kaja Ostojić za praznik rada došla u Srbiju da zasuče rukave! Dala za luks kuću 80.000 €, a sad mora još za ovo da se…

Kurir 30.04.2022
Katarina Kaja Ostojić iskoristiće praznike da sredi kuću koju je nedavno kupila u okolini Beograda. - Za mene nema odmora! Došla sam u Srbiju da sve završim oko kuće. Imam mnogo posla oko dvorišta, a i ceo enterijer mora da bude savršen - kaže… »
Uroš Ćertić nisko udario na kaju Ostojić: I ja bih sređivao kuću od 80.000 € da sam tražio 10.000 € za noć za…

Uroš Ćertić nisko udario na kaju Ostojić: I ja bih sređivao kuću od 80.000 € da sam tražio 10.000 € za noć za…

Kurir 30.04.2022
Pevačica Katarina Kaja Ostojić iskoristiće praznike da sredi kuću koju je nedavno kupila u okolini Beograda. Naime, Kaja je nedavno pazarila kuću u okolini Beograda, a sada je čeka ozbiljan posao. - Za mene nema odmora! Došla sam u Srbiju da sve… »
Kaja Ostojić će za Prvi maj sređivati kuću koju je platila 80.000 evra

Kaja Ostojić će za Prvi maj sređivati kuću koju je platila 80.000 evra

Nova 30.04.2022
Pevačica je odlučila da tokom praznika sredi kuću koju je nedavno kupila u okolini Beograda, a koju je navodno platila 80.000 evra. Kaja ovu nekretninu planira da izdaje, te nema sumnje da će zaraditi mnogo više nego što će uložiti u luksuznu… »
Kaja došla u Srbiju zbog kuće od 80.000 €! Pevačica pazarila nekretninu - "Ceo enterijer mora da bude savršen"

Kaja došla u Srbiju zbog kuće od 80.000 €! Pevačica pazarila nekretninu - "Ceo enterijer mora da bude savršen"

Mondo 30.04.2022
Pevačica Katarina Kaja Ostojić došla je u Srbiju kako bi se posvetila sređivanju svoje nove kuće koju je nedavno kupila. Pevačica Katarina Kaja Ostojić došla je u Srbiju kako bi se posvetila sređivanju svoje nove kuće koju je nedavno kupila… »

Vesti dana »