Povezane vesti

Dosije Filipa Koraća: Mnogo ozbiljnih sumnji i optužbi a vrlo malo dokaza

Dosije Filipa Koraća: Mnogo ozbiljnih sumnji i optužbi a vrlo malo dokaza

Nova 30.04.2022
Vest da je uhapšen Filip Korać odjeknula je Srbijom kao bomba. Ipak, kada je objavljeno zbog čega je uhapšen, sve više liči na neku slabu petardu. Čovek koji je označen kao visokopozicionirani član jedne od najopasnijih kriminalnih organizacija… »
Ko je Filip Korać – označen kao „desna ruka“ Bojovića, najopasniji u zemlji…

Ko je Filip Korać – označen kao „desna ruka“ Bojovića, najopasniji u zemlji…

N1 Info 30.04.2022
Filip Korać, jedan od najbližih saradnika Luke Bojovića, od utorka kada se dobrovoljno prijavio policiji, nalazi se u pritvoru u Zagrebu zbog falsifikovanja pasoša. U zagrebački zatvor Remetinec sa nepoznate lokacije došao je sam u pratnji advokata… »
Advokat Filipa Koraća: Protiv njega se vodi bagatelni postupak za falsifikovanje

Advokat Filipa Koraća: Protiv njega se vodi bagatelni postupak za falsifikovanje

N1 Info 30.04.2022
"Filip Korać se dobrovoljno predao policiji u utorak. Nije uhapšen kako mediji prenose. Odluka je bila njegova. Kontaktirao me je i izrazio želju da se reši postupka protiv njega koji je u predistražnoj fazi zbog falsifikovanog pasoša", rekao je za… »
Advokat: Filip Korać se predao Hrvatskoj

Advokat: Filip Korać se predao Hrvatskoj

Novi magazin 30.04.2022
Advokat Filipa Koraća, kojeg mediji opisuju kao pripadnika srpskog kriminalnog miljea, izjavio je danas da se njegov klijent nedavno predao u Zagrebu pošto je saznao da se u Hrvatskoj protiv njega vodi postupak zbog falsifikovanja pasoša. "Korać je… »
Advokat tvrdi da se Filip Korać predao Hrvatskoj

Advokat tvrdi da se Filip Korać predao Hrvatskoj

Slobodna Evropa 30.04.2022
Advokat Filipa Koraća, kojeg mediji opisuju kao pripadnika srpskog kriminalnog miljea, izjavio je 30. aprila da se njegov klijent nedavno predao u Zagrebu nakon što je saznao da se u Hrvatskoj protiv njega vodi postupak zbog falsifikovanja pasoša… »
Koraćev advokat za Nova.rs otkriva zašto se njegov branjenik sam javio policiji

Koraćev advokat za Nova.rs otkriva zašto se njegov branjenik sam javio policiji

Nova 30.04.2022
Zagrebački advokat Gordan Preglej, pravni zastupnik nedavno uhapšenog Filipa Koraća, desne ruke Luke Bojovića, za portal Nova.rs govori o detaljima u vezi sa predajom njegovog klijenta. Preglej najpre ističe da se njegov klijent sam predao, te da… »

Vesti dana »