Povezane vesti

Dalila ne zna gde udara! Plakala zbog Anđela, pa se bacila Filipu u zagrljaj, a onda se osamila i prolila gorke suze! (video)

Dalila ne zna gde udara! Plakala zbog Anđela, pa se bacila Filipu u zagrljaj, a onda se osamila i prolila gorke suze! (video)

Kurir 30.04.2022
Dalila Dragojević i Filip Car ponovo su se sreli u garderoberu, a on je nastavio da je ispituje o detaljima iz razgovora sa Anđelom Rankovićem. - Videla si da je njemu krivo što smo pričali i opravdavala si se za stvari koje su se desile - pričao je… »
Dalila se suočila sa Filipom i Anđelom! Car ogolio dušu, a kad je Dragojevićka prišla manekenu dobila hladan tuš! Pokazao…

Dalila se suočila sa Filipom i Anđelom! Car ogolio dušu, a kad je Dragojevićka prišla manekenu dobila hladan tuš! Pokazao…

Kurir 30.04.2022
Dalila Dragojević ipak je odlučila da prvo razgovara sa Filipom Carem, a onda su seli pored bazena ušli u duboke teme, a nakon toga je popričala sa Anđelom Rankovićem. - Tvoje mišljenje je da sam otišla u odnos da bih potusnula tebe, sve i da je… »
Dalila ronila suze zbog anđela, car zavšio u krevetu kod mine vrbaški: Drama trese Belu kuću, Dragojevićka donela konačnu…

Dalila ronila suze zbog anđela, car zavšio u krevetu kod mine vrbaški: Drama trese Belu kuću, Dragojevićka donela konačnu…

Kurir 30.04.2022
Dalila Dragojević i Anđelo Ranković nastavili su da razgovaraju o svom odnosu, nakon njenog razgovora sa Filipom Carem. - Osmeh ti je da znaš da me nije prošla želja za tobom, ali neću - istakao je Anđelo. - Je l' sam se ljutila kad si imao… »
Car je nebitan, ali ne bih voleo da me napraviš budalom: Otkriven razgovor Dalile i Anđela, evo šta mu je rekla o bivšem!

Car je nebitan, ali ne bih voleo da me napraviš budalom: Otkriven razgovor Dalile i Anđela, evo šta mu je rekla o bivšem!

Kurir 30.04.2022
Dalila Dragojević na korak je da uplovi u vezu sa Anđelom Rankovićem, sa kojim je sve prisnija u poslednje vreme. Zadrugarka i njen cimer noćas su do sitnih sati razgovarali o svom odnosu, a on je za nju imao jedan uslov, da ga ne napravi budalom… »

Vesti dana »