Povezane vesti

Ja sam mu kupio traktor, sad ostadoh bez milog unuka: Deda stradalog tinejdžera

Ja sam mu kupio traktor, sad ostadoh bez milog unuka: Deda stradalog tinejdžera

Nova 01.05.2022
"Hiljadu puta sam rekao: Ne, Danilo, ne diraj traktor! Tri puta ga je već uzimao bez moje dozvole, četvrti put je bio koban. Ostadoh bez mog milog unuka, vrednog i dobrog dečaka. A, samo je hteo da ugodi svojim prijateljima i pomogne im oko prvomajskog… »
Potresna ispovest deke poginulog danila (17): Ja sam mu kupio prokleti traktor! Kuća nam je u crno zavijena zbog volana…

Potresna ispovest deke poginulog danila (17): Ja sam mu kupio prokleti traktor! Kuća nam je u crno zavijena zbog volana…

Kurir 01.05.2022
Danilo (17) iz Zaplanjske Toponice poginuo je juče popodne, kada se traktor koji je vozio prevrnuo i usmrtio ga, a njegov deda Dragan kaže da mladić nije imao vozačku dozvolu. - Moj Danilo je najviše voleo volan. On nema dozvolu, ali sam zato podigao… »
Deda tinejdžera poginulog u Zaplanjskoj Toponici: Molio sam Danila da ne dira traktor, slutio sam nesreću

Deda tinejdžera poginulog u Zaplanjskoj Toponici: Molio sam Danila da ne dira traktor, slutio sam nesreću

Telegraf 01.05.2022
- Sve smo mu želje ispunjavali, a voleo je volan više od bilo čega. Otac mu je kupio motor, ali vozio je malo brže, pa mu je zabranio da ga koristi. Terao me je da mu kupim traktor, pre dve godine sam ga poslušao ali mu nikada nisam davao da njime… »
„Molio sam ga da ne ide“: Deda stradalog tinejdžera (17) u šoku zbog nesreće

„Molio sam ga da ne ide“: Deda stradalog tinejdžera (17) u šoku zbog nesreće

Nova 01.05.2022
Danilo P. (17) iz Zaplanjske Toponice poginuo je juče popodne, kada se traktor, koji je vozio, prevrnuo i ubio ga. Nesreća se dogodila kada se mladić sa društvom zaputio na izlet, kako bi u prirodi dočekali 1. maj i prvomajski uranak. Danilo je vozio… »
Kao da ih je neko prokleo: Gadžin Han crna tačka Srbije: Tragedije se samo nižu, poslednja je bila juče

Kao da ih je neko prokleo: Gadžin Han crna tačka Srbije: Tragedije se samo nižu, poslednja je bila juče

Blic 01.05.2022
Ni manjeg mesta, ni više tragedija. Gadžim Han je, nažalost, postalo mesto koje često pogađaju užasne smrti. Poslednja u nizu tragedija dogodila se danas kada je poginuo Danilo P. (17) iz Zaplanjske Toponice (opština Gadžin Han). Mladić, koji je… »
Danilo (17) preminuo u bolnici u Nišu: Novi detalji nesreće uoči prvomajskog uranka

Danilo (17) preminuo u bolnici u Nišu: Novi detalji nesreće uoči prvomajskog uranka

Kurir 01.05.2022
Sedamnaestogodišnji D. P. iz sela Zaplanjska Toponica, poginuo je danas kada se prevrnuo traktor koji je vozio. On je navodno vozio desetak prijatelja na izletište zbog prvomajskog uranka,a za traktor je bila zakačena prikolica sa hranom i pićem… »

Vesti dana »