Povezane vesti

"Od prve plate pomogla sam roditeljima, a deca danas kupuju markirane torbe" Goca Božinovska posle četiri decenije prvi put…

"Od prve plate pomogla sam roditeljima, a deca danas kupuju markirane torbe" Goca Božinovska posle četiri decenije prvi put…

Blic 01.05.2022
Pevačica Goca Božinovska kaže da se prvi put posle 40 godina odmara za 1. maj. Ona je do sada svaki praznik provodila radno, ne računajući poslednje dve godine tokom trajanja pandemije korona virusa. - U mladosti nisam imala prilike da uživam za… »
Evo kako estrada provodi 1. Maj! Ona sređuje novu kuću, jedna udarnički i radno, a on taj dan voli da se osami

Evo kako estrada provodi 1. Maj! Ona sređuje novu kuću, jedna udarnički i radno, a on taj dan voli da se osami

Kurir 01.05.2022
Danas se proslavlja Međunarodni praznik rada, a većina ljudi ga provodi u prirodi sa porodicom i prijateljima. Mnoge poznate ličnosti Prvi maj proslavljaju baš na ovaj način, dok neki rade ili imaju potpuno drugačije planove. Goca Tržan Prvi maj… »
Sređivanje kuće ili nastupi: Gde i kako poznati provode Prvi maj

Sređivanje kuće ili nastupi: Gde i kako poznati provode Prvi maj

Nova 01.05.2022
Danas se proslavlja Međunarodni praznik rada, a većina ljudi ga provodi u prirodi sa porodicom i prijateljima. Mnoge poznate ličnosti Prvi maj proslavljaju baš na ovaj način, dok neki rade ili imaju potpuno drugačije planove. Goca Tržan Prvi maj… »
"Ja radim, dok Raša i Lena uživaju": Goca Tržan otkrila šta joj najteže pada: "Žao mi je što nisam sa njima, ali tako…

"Ja radim, dok Raša i Lena uživaju": Goca Tržan otkrila šta joj najteže pada: "Žao mi je što nisam sa njima, ali tako…

Blic 30.04.2022
Goca Tržan Prvi maj provodi radno, a za to vreme njen muž Raša Novaković i ćerka Lena uživaju u prirodi. Pevačica ne krije da joj žao jer je tokom praznika razdvojena od supruga i ćerke i neće moći da ga provede u njihovom društvu. - Prvi maj… »

Vesti dana »