Povezane vesti

Stefanović: Neću dopustiti da me V. Đukanović unapred osuđuje

Stefanović: Neću dopustiti da me V. Đukanović unapred osuđuje

Dnevnik 01.05.2022
BEOGRAD: Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović izjavio je večeras da je bio ubeđen, ali da ga je stranački kolega Vladimir Đukanović demantovao, da je u SNS-u prekinuta praksa pozivanja na Aleksandra Vučića kad god bi nečiji privatni… »
Stefanović: Neću dopustiti da me Vladimir Ðukanović unapred osuđuje

Stefanović: Neću dopustiti da me Vladimir Ðukanović unapred osuđuje

Nova 01.05.2022
Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović izjavio je večeras da je bio ubeđen, ali da ga je stranački kolega Vladimir Ðukanović demantovao, da je u SNS-u prekinuta praksa pozivanja na Aleksandra Vučića kad god bi nečiji privatni biznis došao… »
Stefanović odgovara na prozivke Đukanovića: Ponovo odbrana Vučićevim autoritetom

Stefanović odgovara na prozivke Đukanovića: Ponovo odbrana Vučićevim autoritetom

N1 Info 01.05.2022
Ministar odbrane Srbije Nebojša Stefanović izjavio je da je bio ubeđen da je u Srpskoj naprednoj stranci prekinuta praksa pozivanja na Aleksandra Vučića kad god bi nečiji privatni biznis došao u problem sa zakonom ili sa moralom, ali ga je… »
Stefanović: Spreman sam da se odazovem pozivu državnih organa, ali neću dozvoliti da me Đukanović unapred osuđuje

Stefanović: Spreman sam da se odazovem pozivu državnih organa, ali neću dozvoliti da me Đukanović unapred osuđuje

Euronews 01.05.2022
Član Predsedništva SNS Nebojša Stefanović izjavio je večeras da je bio ubeđen, ali da ga je stranački kolega Vladimir Ðukanović demantovao, da je u SNS-u prekinuta praksa pozivanja na Aleksandra Vučića kad god bi nečiji privatni biznis došao… »
Đukanović: Stefanović napada vlast čije je deo, jako perfidno i nečuveno

Đukanović: Stefanović napada vlast čije je deo, jako perfidno i nečuveno

Radio 021 01.05.2022
Član predsedništva SNS, advokat Vladimir Đukanović kaže da je ministar odbrane Nebojša Stefanović "napadom na njega da koristi politički uticaj na sudske postupke suštinski napao vlast čije je deo". "Čak je rekao da dobijam volšebno neke… »
Đuka i Stefanović nastavljaju rat: „Napao si Vučića“

Đuka i Stefanović nastavljaju rat: „Napao si Vučića“

Nova 01.05.2022
Član predsedništva Srpske napredne stranke (SNS), advokat Vladimir Đukanović izjavio je danas da je ministar odbrane Nebojša Stefanović "napadom na njega da koristi politički uticaj na sudske postupke suštinski napao vlast čiji je deo". „Čak… »
Đukanović: Stefanović napadima na mene napada vlast čiji je deo

Đukanović: Stefanović napadima na mene napada vlast čiji je deo

N1 Info 01.05.2022
Član predsedništva Srpske napredne stranke, advokat Vladimir Đukanović izjavio je da je ministar odbrane Nebojša Stefanović "napadom na njega da koristi politički uticaj na sudske postupke suštinski napao vlast čiji je deo". „Čak je rekao da… »
Djukanović: Stefanović napadima na mene napada vlast čiji je deo

Djukanović: Stefanović napadima na mene napada vlast čiji je deo

Radio sto plus 01.05.2022
„Čak je rekao da dobijam volšebno neke klijente, evo pitam ga kako, da li mi to neko iz vlasti omogućava. Da li to napadaš predsednika (Aleksandra) Vučića i vlast čiji si deo. To je jako perfidno, nečuveno je“, rekao je Djukanović za TV Prva… »
"To radi da bi promovisao svoj biznis": Nebojša Stefanović oštro o stranačkom kolegi: Đukanović pod misterioznim…

"To radi da bi promovisao svoj biznis": Nebojša Stefanović oštro o stranačkom kolegi: Đukanović pod misterioznim…

Blic 30.04.2022
Ministar odbrane Nebojša Stefanović negirao je povezanost sa bilo kakvim kriminalnim grupama i istakao da je uvek spreman da se odazove na poziv državnih organa. Prethodno je advokat bivše državne sekretarke Ministarstva unutrašnjih poslova Dijane… »

Vesti dana »