Povezane vesti

Milinko Pantić zabrinut zbog situacije u atletiku: Ne zna se gde je rešenje ovog njihovog problema!

Milinko Pantić zabrinut zbog situacije u atletiku: Ne zna se gde je rešenje ovog njihovog problema!

Hot sport 01.05.2022
Bivši Jorgandžija zabrinut. Fudbaleri Atletik Bilbaa savladali su na svom San Mamesu fudbalere Atletiko Madrida rezultatom 2:0 i tako aktivno ostali u trci za Evropu. Bili su momci sa severa Španije bolji rival veći deo meča, pored golova imali su… »
Pantić: Bolje me ne pitajte, ko sam ja da govorim išta o tome

Pantić: Bolje me ne pitajte, ko sam ja da govorim išta o tome

N1 Info 01.05.2022
Legendarni fudbaler Atletiko Madrida Milinko Pantić bio je razočaran izdanjem i porazom "Jorgandžija" u Bilbauu. Atletik je u 34. kolu Primere pred svojim savladao goste iz prestonice rezultatom 2:0 i dodatno zakomplikovao borbu za plasman u Ligu… »
Pantić: Kad Oblak ne vidi rešenje problema ovog Atletika…

Pantić: Kad Oblak ne vidi rešenje problema ovog Atletika…

Sport klub 01.05.2022
Legendarni fudbaler Atletiko Madrida Milinko Pantić bio je razočaran izdanjem i porazom "Jorgandžija" u Bilbauu. Atletik je u 34. kolu Primere pred svojim savladao goste iz prestonice rezultatom 2:0 i dodatno zakomplikovao borbu za plasman u Ligu… »
Atletik rutinirao Atletiko: Bilbao prejak za Jorgandžije na San Mamesu! (video)

Atletik rutinirao Atletiko: Bilbao prejak za Jorgandžije na San Mamesu! (video)

Hot sport 01.05.2022
Baskijci odigrali sjajno! Fudbaleri Atletik Bilbaa savladali su na svom San Mamesu fudbalere Atletiko Madrida rezultatom 2:0 i tako aktivno ostali u trci za Evropu. Bili su momci sa severa Španije bolji rival veći deo meča, pored golova imali su… »

Vesti dana »