Povezane vesti

Ovo je fotografija nastradale Marine: Apel njene ćerke Ane potresao javnost: Želi da pronađe devojku koja je čula poslednje…

Ovo je fotografija nastradale Marine: Apel njene ćerke Ane potresao javnost: Želi da pronađe devojku koja je čula poslednje…

Blic 01.05.2022
I nakon nešto manje od mesec dana od saobraćajne nesreće nakon koje je ubrzo potom Marina Sredojević preminula, kada je u Beogradu na nju naletela vespa, ćerka nastradale Beograđanke, Ana S, ne može da se pomiri sa svojim gubitkom, i trenutno ima… »
Želela bih da saznam poslednje reči svoje majke: Ana traži devojku koja je prišla njenoj mami posle udesa

Želela bih da saznam poslednje reči svoje majke: Ana traži devojku koja je prišla njenoj mami posle udesa

Kurir 01.05.2022
Beograđanka Marina Sredojević preminula je od povreda koje je zadobila u nesreći koja se dogodila 13. aprila, kada je nju naleteo vozač "vespe". Njena ćerka Ana podelila je apel na mrežama i pokušava da pronađe devojku koja je pritekla u pomoć… »
"Volela bih Da znam šta je poslednje: Rekla..." Društvenim mrežama kruži potresna poruka ćerke kojoj je majka poginula u…

"Volela bih Da znam šta je poslednje: Rekla..." Društvenim mrežama kruži potresna poruka ćerke kojoj je majka poginula u…

Blic 01.05.2022
Na društvenim mrežama kruži potresan apel ćerke Beograđanke Marine Sredojević koja je poginula nakon saobraćajne nesreće na uglu ulica Bulevar kralja Aleksandra i Prote Mateje u Beogradu. Saobraćajna nesreća se, podsetimo, dogodila 13. aprila, a… »
Želim da znam mamine poslednje reči: Tužan apel kruži mrežama, traži se devojka

Želim da znam mamine poslednje reči: Tužan apel kruži mrežama, traži se devojka

Nova 01.05.2022
Na društvenim mrežama kruži potresan apel ćerke Marine Sredojević koja je smrtno stradala nakon saobraćajne nesreće na uglu ulica Bulevar kralja Aleksandra i Prote Mateje u Beogradu. Saobraćajna nezgoda se dogodila 13. aprila, a ćerka Ana… »

Vesti dana »