Povezane vesti

Milanović: Svako ko ne blokira Finsku i Švedsku u NATO je izdajnik

Milanović: Svako ko ne blokira Finsku i Švedsku u NATO je izdajnik

Politika 01.05.2022
Svakog ko može a ne iskoristi priliku da se bori za Hrvate u BiH, što je interes Hrvatske, treba proglasiti izdajnikom, smatra hrvatski predsednik. ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović poručio je danas da će svakog proglasiti izdajnikom ko ne… »
Milanović: Ko ne bude glasao protiv proširenja NATO-a, ja ću ga nazvati izdajnikom

Milanović: Ko ne bude glasao protiv proširenja NATO-a, ja ću ga nazvati izdajnikom

RTS 01.05.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović poručio je danas da će proglasiti izdajnikom svakog ko ne bude u parlamentu blokirao ulazak Finske i Švedske u NATO dok Hrvati u BiH ne dobiju pisanu garanciju da će izborni zakon u BiH biti izmenjen. Zoran… »
Milanović: Izdajnik je ko glasa za širenje NATO-a bez izborne reforme u BiH

Milanović: Izdajnik je ko glasa za širenje NATO-a bez izborne reforme u BiH

Al Jazeera 01.05.2022
I svakog ko popije kafu s njim ili s njom nazvat ću izdajnikom, nema druge, rekao je hrvatski predsjednik. Hrvatski predsjednik Zoran Milanović izjavio je u nedjelju da je izdajnik svaki zastupnik u Hrvatskom saboru koji će glasati za primanje Finske i… »
Milanović: Ko ne blokira ulazak Finske i Švedske u NATO je izdajnik

Milanović: Ko ne blokira ulazak Finske i Švedske u NATO je izdajnik

Vesti online 01.05.2022
Hrvatski predsednik Zoran Milanović poručio je danas da će svakog proglasiti izdajnikom ko ne bude u parlamentu blokirao ulazak Finske i Švedske u NATO, dok Hrvati u BiH ne dobiju pisanu garanciju da će izborni zakon u BiH biti izmenjen. – Meni je… »
Svakog ću proglasiti izdajnikom Milanović: Blokirati članstvo Finske i Švedske u NATO dok se ne reši pitanje BiH

Svakog ću proglasiti izdajnikom Milanović: Blokirati članstvo Finske i Švedske u NATO dok se ne reši pitanje BiH

Večernje novosti 01.05.2022
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović poručio je danas da će svakog proglasiti izdajnikom ko ne bude u parlamentu blokirao ulazak Finske i Švedske u NATO, dok Hrvati u BiH ne dobiju pisanu garanciju da će izborni zakon u BiH biti izmenjen. Foto: EPA -… »

Vesti dana »