Povezane vesti

Nisam iznenađena što se to desilo! Barbara Bobak oštro o Darku Laziću i privođenju - otkrila da li su se čuli!

Nisam iznenađena što se to desilo! Barbara Bobak oštro o Darku Laziću i privođenju - otkrila da li su se čuli!

Mondo 01.05.2022
Barbara Bobak nakon raskida i skandaloznog ponašanja Darka Lazića, još jednom govorila za medije. Barbara Bobak nakon raskida i skandaloznog ponašanja Darka Lazića, još jednom govorila za medije. Javnost i dalje bruji o skandaloznom ponašanju… »
Kija Kockar vozila u alkoholisanom stanju! Pevačica priznala sve o saobraćajnim prekršajima, a evo koliko para je pukla na…

Kija Kockar vozila u alkoholisanom stanju! Pevačica priznala sve o saobraćajnim prekršajima, a evo koliko para je pukla na…

Kurir 01.05.2022
Pevačica Kija Kockar razvezala je jezik i osvrnula se na skandal Darka Lazića o kom bruji region. - U svakom slučaju, na tužilaštvu je sve. Svi mi odgovaramo za svoje postupke, evo ja sam se naplaćala kazni i kazni. Ništa strašno, ali sam se… »
Vozila sam u alkoholisanom stanju! Kija Kockar komentarisala Darka Lazića, pa šokirala - "Naplaćala sam se kazni!"

Vozila sam u alkoholisanom stanju! Kija Kockar komentarisala Darka Lazića, pa šokirala - "Naplaćala sam se kazni!"

Mondo 01.05.2022
Kija Kockar priznala da je "naučila lekciju" nakon nekoliko grešaka u saobraćaju. Kija Kockar priznala da je "naučila lekciju" nakon nekoliko grešaka u saobraćaju. Nakon skandala o kojima je danima brujala domaća javnost, kada je Darko Lazić… »
Kija Kockar vozila u alkoholisanom stanju: Pevačica priznala sve o prekršajima

Kija Kockar vozila u alkoholisanom stanju: Pevačica priznala sve o prekršajima

Nova 01.05.2022
Pevačica se osvrnula na skandal u kojem je glavna "zvezda" bio Darko Lazić. Pevač je pre nekoliko dana uhapšen zbog prebrze vožnje, a kasnije je utvrđeno i da je bio u alkoholisanom stanju. Iako je negirao da je svojevoljno konzumirao kokain iste… »

Vesti dana »