Povezane vesti

Suzana Mančić se setila starih ljubavi: Volela sam tuđe i tuđe je volelo mene

Suzana Mančić se setila starih ljubavi: Volela sam tuđe i tuđe je volelo mene

Nova 01.05.2022
Voditeljka Praznik rada provodi na svadbenom veselju. Suzanina ćerka Teodora, u ulozi kume, došla je sa svojom majkom na svadbu školske drugarice. Voditeljki je društvo pravio i suprug Simeon. "Simeon je došao na ovu svadbu, on voli moju decu… »
Tito je bio nervozan kada sam ga videla! Suzana Mančić se prisetila susreta sa njim, pa ogolila svoj ljubavni život!

Tito je bio nervozan kada sam ga videla! Suzana Mančić se prisetila susreta sa njim, pa ogolila svoj ljubavni život!

Mondo 01.05.2022
Suzana Mančić nikad iskrenije o karijeri, ljubavi i susretu sa Josipom Brozom Titom. Suzana Mančić nikad iskrenije o karijeri, ljubavi i susretu sa Josipom Brozom Titom. Suzanu Mančić ekipa emisije "Premijera vikend specijal" uhvatila je na jednoj… »
Suzana Mančić se prisetila susreta sa Titom! Uživa u ljubavi sa Grkom, on došao u Beograd, a danas imaju poseban razlog za…

Suzana Mančić se prisetila susreta sa Titom! Uživa u ljubavi sa Grkom, on došao u Beograd, a danas imaju poseban razlog za…

Kurir 01.05.2022
Voditeljka Suzana Mančić se trenutno nalazi na jednoj svadbi gde njena ćerka Teodora kumuje školskoj drugarici. Suzana ističe da je presrećna, a društvo joj pravi i suprug Simeon. - Jednom su Tita pitali kako izdržava sve ove godine i ne stari, a… »

Vesti dana »