Povezane vesti
Tornado uništio hiljadu kuća u Kanzasu
Radio 021 01.05.2022
Tornado brzine 260 kilometara na sat je u Kanzasu, SAD, duž svoje putanje od 20 kilometara, uništio ili teško oštetio više od 1.000 kuća. Nacionalna meteorološka služba je tornado, koji je u petak pogodio uglavnom predgrađe Vičite i povredio četvoro… »
Tornado od 260 kilometara na sat uništio hiljadu kuća u SAD FOTO
Nova 01.05.2022
Tornado – kovitlac vetra brzine 260 kilometara na sat je u Kanzasu, SAD, duž svoje putanje od 20 kilometara uništio ili teško oštetio više od 1.000 kuća, objavljeno je danas kada je prijavljena šteta. Nacionalna meteorološka služba je tornado, koji je u… »
Tornado oštetio više od hiljadu kuća u Kanzasu
N1 Info 01.05.2022
Tornado brzine 260 kilometara na sat je u Kanzasu, SAD, duž svoje putanje od 20 kilometara uništio ili teško oštetio više od 1.000 kuća, objavljeno je danas kada je prijavljena šteta. Nacionalna meteorološka služba je tornado, koji je u petak pogodio… »
Vesti dana »
Kako dim od požara utiče na zdravlje i kvalitet vazduha: "Sitne čestice prodiru duboko u pluća"
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 52 povezane
Fiskalni savet ocenjuje rebalans budžeta: Deficit se neopravdano povećava za 59 milijardi dinara, neka krupna davanja bez objašnjenja
Danas pre 1 satjoš 30 povezanih
Počela vanredna sednica Skupštine Srbije sa rebalansom budžeta na dnevnom redu
Naslovi.ai pre 2 satajoš 54 povezane
Vatra progutala kombi na Iriškom vencu - brza reakcija sprečila katastrofu u Nacionalnom parku Fruška gora
RTV pre 3 satajoš 23 povezane




